Як зробити пасхальне яйце-орігамі.

Великдень - відмінний привід для того, щоб зробити своїми руками оригінальне і красиве пасхальне яйце в техніці орігамі. Спорудити цей паперовий шедевр можна, маючи величезне терпіння, працьовитість і нестандартну фантазію.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір
Інструкція
1
Перед тим як почати робити пасхальне яйце-орігамі, підготуйте всі необхідні матеріали. Візьміть невеликий прямокутний листок і складіть з нього трикутник із співвідношенням сторін 1 до 1,5 см. При бажанні розділіть навпіл кольорові квадратні листочки для записів або расчертите на 16 частин і наріжте.
2
Далі кольоровий частиною назовні зігніть листочок в 2 рази вздовж довгої грані. Далі намітивши середину, зігніть і розправте папір. Потім до нижньої точки середини листа загніть верхні куточки. Таким чином, у вас вийде щось на зразок витягнутої гірки.
3
Тепер переверніть і загніть всередину нижні далекі куточки, але при цьому обов'язково залиште невеликий зазор посерединке. З цього стику зігніть фігуру, щоб вийшов трикутник. Потім складіть його овдовіле. От і все, ваш модуль готовий. Тепер прикріпіть їх одне до одного, користуючись їх конструкцією з кишеньками та куточками.
4
Потім приступите безпосередньо до складання самого пасхального яйця. Заздалегідь придумайте колірну гамму і візерунок майбутнього виробу. Або скористайтеся наступним прикладом. Приготуйте в п'яти кольорах 932 модуля. З них зробіть 398 блакитних, 294 рожевих, 216 жовтих, 16 червоних і 8 білих трикутників.
5
Після того як модулі будуть готові, з'єднайте їх між собою в 2 ряди округлої ланцюжком, акуратно чіпляючи, їх один до одного краями. Як тільки у вас буде два ряди по вісім трикутників, замкніть коло. Потім приступайте до третього ряду. Кількість модулів збільште вдвічі і відразу закріпіть по два трикутника. Врахуйте, у вас повинен вийти ряд з шістнадцятьма модулями.
6
Поступово чергуючи, додайте новий колір, а за ним - повністю жовтий ряд. Наступний ряд знову збільште рожевими і жовтими елементами до 32 модулів. Далі кожен раз, приступаючи до нового ряду, чергуйте кольору відповідно до візерунком доти, поки пасхальне яйце не буде виготовлено.