Як відрізнити натуральну шкіру від ненатуральної.

Найчастіше річ, за яку ми віддаємо чимало грошей, не відповідає всім вимогам якості. Дуже часто виходить так, що замість натуральної шкіри нам підсовують штучну. Є кілька способів, які допоможуть вам відрізнити справжній матеріал від підробки.
Вам знадобиться
  • Зажигалка, сірники, вода
Інструкція
1
До будь шкіряний виріб повинен додаватися зразок. Зразок повинен повторювати силует знятої шкури. Якщо ж зразок виконаний у вигляді ромба, то це підробка. А також попросіть продавця пред'явити відповідний сертифікат, який гарантує справжність виробу.
2
Капните на шкіру крапельку води. Якщо вода вбралася, а це місце потемніло - значить перед вами виріб з натуральної шкіри. Натуральну шкіру від підробки відрізняє м'якість і еластичність. Основною особливістю натуральної шкіри є те, що вона не горить. Піднесіть виріб до джерела вогню, і ви не помітите навіть найменшого тління. У подібній ситуації штучна шкіра відразу почне плавитися.
3
На дотик натуральна шкіра не у всіх місцях буде рівномірною, незалежно від того, яким чином вона вироблена. Штучна ж з точністю навпаки має гладкою і рівною текстурою. Прикладіть до виробу зі шкіри долоню. Якщо шкурка нагрілася і зберігає тепло, то шкіра натуральна. Якщо ж ні, то перед вами штучна шкіра.