Як нафарбувати очі сірими тінями. потрійні тіні Як нафарбувати.

Сірі відтінки тіней можна сміливо віднести до розряду універсальних. Незалежно від вашого кольоротипу, ви зможете підібрати для себе найбільш підходящу гаму. Такими тінями можна нафарбуватися як в офіс, так і на вечірку: головне - вибрати правильну техніку макіяжу.
Вам знадобиться
  • - палетка тіней;
  • - база для тіней;
  • - кисті;
  • - кольорова туш для вій.
Інструкція
1
Нанесіть на повіки базу для тіней. Розподіліть основу м'якими рухами і дочекайтеся повного висихання протягом 1-2 хвилин. Оскільки сірі тіні, як правило, контрастують із природним відтінком шкіри, вам необхідно домогтися бездоганного нанесення і стійкості. В цьому вам і допоможе хороша база.
2
Виберіть універсальну палетку сірих тіней, за допомогою якої можна створити кілька варіантів макіяжу для різних випадків. Постарайтеся знайти такий набір, в якому поєднуються матові і перламутрові відтінки, а також присутній темно-сірий тон для виділення контура.
3
Створіть офісний варіант макіяжу очей за допомогою сірої палітри. Наберіть самий темний відтінок на жорстку тонку кисть зі скошеною щетиною. Використовуйте даний колір як підводки, провівши чітку лінію по контуру очі. Якщо вона вийшла занадто жирної, трохи розтушуйте її. Контур, виконаний за допомогою сірих тіней, виглядатиме цілком доречно в денному Мейке на відміну від лінії, зробленої олівцем або рідким підведенням. Нанесіть на зовнішню частину верхньої повіки нейтральний матовий відтінок сірого, а на його центр - найсвітліший відтінок з ефектом мерехтіння.
4
Для вечірнього виходу в світ відмінно підійде варіант smoky eyes: у той час як сірі тіні в такому Мейке можуть виглядати занадто готично, сіра палітра дозволить домогтися більш вишуканого ефекту. Візьміть три відтінки сірих тіней, бажано матових. Обведіть найтемнішим з них контур очей і ретельно розтушуйте. Потім нанесіть середній по насиченості відтінок на все рухоме повіку. Ближче до лінії брів пройдіться світло-сірим відтінком, роблячи колірні переходи плавними.
Корисна порада
При макіяжі сірими тінями скористайтеся кольоровою тушшю, наприклад, фіолетовою або темно-синьою. Так ваш образ не буде виглядати нудним, а відтінки тіней придбають візуальну глибину.