Як орендувати торгове місце. орендувати місце на ринку.

Роздрібна торгівля - один з найпоширеніших видів бізнесу. Не дивно, що деякі люди, які вирішили зайнятися підприємництвом, зупиняють свій вибір саме на ній. Наприклад, починаючий підприємець вирішив відкрити невеликий продуктовий магазин. Набагато простіше і вигідніше орендувати вже готове приміщення, ніж створювати його з нуля.
Інструкція
1
Приділіть особливу увагу місцю розташування приміщення. Вдало розташований магазин при будь-яких обставин приверне увагу набагато більшої кількості людей, ніж той, який тулиться у внутрішньому дворі спального району. Найкращий варіант, якщо він буде поруч з прохідною великого підприємства, організації. Тоді потік клієнтури, яка бажає зробити покупки після робочого дня, вам забезпечений.
2
Наведіть довідки: чи є поблизу від таких організацій приміщення, що здаються в оренду. Не пошкодуйте часу і сил, щоб оглянути їх, вибрати найбільш оптимальний варіант. Приміщення повинно відповідати таким умовам: достатні площі торгового залу і підсобних, зручний підхід до головного входу і під'їзд до чорного ходу для постачальників товарів. Швидше за все, орендна плата буде істотно вище, ніж в тому ж спальному районі. Порахуйте, чи окупиться вона за рахунок більшої кількості покупців і як скоро.
3
Постарайтеся якомога точніше врахувати всі необхідні попередні витрати. Зокрема, чи потрібен приміщенню ремонт. Якщо потрібен, чи можна обійтися незначним (косметичним) або потрібно капітальний. Прикиньте, скільки і яких матеріалів знадобиться купити, скільки буде потрібно робітників, які середньоринкові розцінки їхніх послуг.
4
Якщо підсумкова сума вийде занадто великий, є сенс орендувати приміщення під магазин в менш вдалому місці. Так, кількість клієнтів там напевно буде менше, але при гарній організації справи, більш-менш задовільному асортименті і прийнятних цінах, у вас і там може вийти непоганий бізнес.
5
Порахуйте, скільки (хоч приблизно) квартир знаходиться в будинках, розташованих поряд з магазином. Відповідно, ви маєте як мінімум стільки ж потенційних покупців. Визначтеся з асортиментом продуктів, напоїв та ціновою політикою, враховуючи середній вік і рівень достатку мешканців. Виходячи з цього, порахуйте, яку приблизну суму можуть покупці залишати у вашому магазині за добу, тиждень, місяць. Відніміть з неї величину орендної плати, заробітну плату персоналу, плату постачальникам і зробіть висновок: чи є сенс орендувати це торгове місце.