Як у фотошопі поставити фон. Як поставить ьфон в photoshop.

Часто при створенні колажу в фотошопі результуючому зображенню вимагається поставити певний фон. Це - досить рутинна операція. Але й вона вимагає дотримання певної послідовності дій.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
В документі, де потрібно поставити фон, створіть новий шар. Зробіть активним потрібне вікно в робочому просторі Adobe Photoshop. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + N або скористайтеся меню, вибравши пункти Layer, New, "Layer ...". У списку Color з'явився діалогу виберіть пункт None. Натисніть кнопку OK.
2
Зробіть створений шар самим нижнім. В головному меню виберіть пункти Layer, Arrange і Send to Back або натисніть клавіші Ctrl + Shift + [.
3
Відкрийте або створіть фонове зображення. У першому випадку натисніть Ctrl + O або в меню виберіть File і "Open ...", в діалозі вкажіть потрібний файл, натисніть «Відкрити». У другому випадку створіть новий документ Adobe Photoshop, натиснувши Ctrl + N або вибравши в меню пункти File і New, а потім за допомогою інструментів і фільтрів намалюйте потрібну картинку.
4
Виділіть фон або фрагмент фону. Якщо потрібна тільки частина зображення, активуйте інструмент Rectangle Marquee, виділіть їм потрібну область. Якщо зображення потрібно повністю, натисніть Ctrl + A або виберіть пункт All в меню Select.
5
Скопіюйте виділений фрагмент фону в буфер обміну. Натисніть Ctrl + C або скористайтеся пунктом Copy розділу Edit головного меню.
6
Вставте скопійований фон в шар, створений на першому кроці. Переключіться в потрібне вікно документа, натисніть Ctrl + V або виберіть Paste в меню Edit.
7
Якщо вставлений фрагмент фону відрізняється за розмірами від зображення, в яке він доданий, скоректуйте їх. Використовуйте вільну трансформацію, що активується натисканням клавіш Ctrl + T або вибором пункту Free Transform в меню Edit. Можна також застосувати деформацію масштабуванням, вибравши пункт Scale розділу Transform меню Edit.
8
Змініть тип поточного шару, зробивши його фоновим. В головному меню послідовно виберіть пункти Layer, New і Background From Layer.