Як включити динаміки на моніторі.

Можливо, монітор з вбудованими шпальтами не підкорить вашу душу прекрасним звучанням і насиченістю тембрів, зате заощадить одну розетку і місце на столі. Самі по собі колонки не включаться, тому доведеться взяти провід і протягнути його до системного блоку.
Інструкція
1
У комплекті з монітором повинні бути мінімум 3 шнура: харчування, відео (DVI або VGA), звуковий (mini jack 3.5mm). Роз'єми цих шнурів настільки відрізняються, що їх просто неможливо переплутати (якщо ви все ж змогли засунути VGA-шнур в аудіо гніздо, значить, ви зламали материнську плату). Отже, візьміть провід зі штекером mini jack. Зазвичай він зеленого кольору на кінці і відповідає кольору аудіо-входу на материнській платі або аудіо-карті. Якщо вас обділили і не забезпечили шнуром - купите його. Міні-джек папа-папа 3,5 мм - варто мінімально, служить ідеально. З'єднайте два гнізда: на моніторі і системному блоці, і виконайте наступний крок.
2
Все з'єднали, але звуку немає. Не треба засмучуватися, можливо, ви просто не включили його, а саме - не натиснули кнопку вкл. Подивіться уважно, вона повинна бути на панелі монітора, а над нею значок аудіо-динаміка. Натисніть на нього, на екрані з'явиться картинка закресленого або не закресленим динаміка. Проявіть кмітливість, що це може позначати (напевно закреслений - ні звуку, що не закреслений - є звук), дійте згідно з логікою.
3
З'єднали, включили, але звуку немає. Зачекайте впадати в лють, приборкайте свій запал і зайдіть в меню налаштувань звуку операційної системи. В Windows це можна зробити через меню Пуск - Панель управління - Звук - вкладка Відтворення - Властивості - у новому вікні вкладка Рівні. Можна зайти через іконці в треї з тим же значком динаміка. Можливо, десь там стоїть зрадницька галочка на пункті викл. Зніміть її, якщо це так. Налаштуйте рівень гучності в програмі (і, якщо маються - відповідні кнопки на моніторі).
4
Якщо знову немає звуку - дивіться пункт один, можливо, ви переплутали вхід на системному блоці. Увімкніть звуковий файл, наприклад, MP3, і міняйте входи до тих пір, поки не почуєте зувком.
Якщо у вас зламався динамік телефону і вам терміново потрібно зробити дзвінок, скористайтеся заміною динаміка іншими пристроями. Вибір в даному випадку обмежений конфігурацією вашого мобільного телефону.
Вам знадобиться
  • - гарнітура.
Інструкція
1
У разі якщо у вашому телефоні є два динаміка - один розмовний, а другий для відтворення системних звуків - знайдіть в меню виклику включення гучного зв'язку. Це актуально тільки в тому випадку, якщо несправний тільки один з динаміків. Зазвичай меню гучного зв'язку знаходиться в контекстному меню режиму виклику, але тут вже все залежить від налаштувань.
2
Скористайтеся гарнітурою, що йде в комплекті з більшістю мобільних пристроїв. Підключіть її до відповідного роз'єму вашого мобільного телефону і виберіть відповідний режим з'єднання. У випадку якщо у вас є бездротова Bluetooth-гарнітура, включите зв'язок на обох пристроях і через телефон знайдіть потрібну назву моделі.
3
Виконайте підключення за допомогою утримання кнопки підключення на вашій гарнітурі, в варіантах підключення пристроїв в телефоні виберіть «Аудиоустройства». Для здійснення дзвінків вам доведеться постійно перебувати в радіусі дії Bluetooth.
4
Налаштуйте аудіосистему вашого автомобіля як Bluetooth-гарнітури. Це актуально в разі якщо у вашому ресівері є функція бездротового зв'язку. Сполучення також відбувається в режимі підключення аудіопристроїв.
5
За допомогою даного виду сполучення ви також можете не тільки здійснювати дзвінки з використанням динаміка автомобіля, але і використовувати плеєр вашого мобільного пристрою. Також телефон можна підключити через аудіокабель у разі наявності у нього роз'єму для підключення.
6
Варіантів використання телефону з поламаним динаміком досить багато, особливо у тих, що мають функції бездротового з'єднання з пристроями, але не забувайте про їх впливі на ваше здоров'я і не користуйтеся ними часто. Також при використанні Bluetooth-гарнітури будьте готові до того, що акумулятор телефону буде розряджатися набагато швидше звичайного.
Корисна порада
Не намагайтеся відремонтувати динамік телефону самостійно.