Як відкрити передні двері.

Іноді виникає ситуація, коли передні двері автомобіля блокуються, а ключі від них знаходяться в машині. Або стався збій у роботі центрального замка, і потрапити всередину немає ніякої можливості.
Вам знадобиться
  • - запасний комплект ключів;
  • - стільниковий телефон;
  • - 2 дерев'яні лопатки;
  • - камера;
  • - насос ;
  • - сталевий дріт або спиця з двірника.
Інструкція
1
Якщо ви зачинили ключі в машині, але у вас вдома є запасний комплект, зателефонуйте своїм домочадцям по мобільному телефону і попросіть знайти запасний ключ від машини. Встаньте не далі 30 см від машини, не відключаючи стільниковий телефон, в цей час людина із запасним комплектом повинен натиснути на розблокування, заздалегідь піднісши ключ до включеному стільниковому телефону. Двері машини відкриється.
2
При збої роботи центрального замка, зніміть машину з сигналізації. В основному на цю функцію поломка замку не впливає. За умови, що авто забезпечене дистанційним запуском, заведіть його за допомогою брелка. Візьміть 2 дерев'яні кухонні лопатки, одну акуратно вставте між центральною стійкою і верхньою частиною водійських дверей, іншу лопатку помістіть під першу. Тихенько раскліньте двері, розвівши лопатки в різні боки, щоб утворилася невелика щілина. Можна скористатися іншим підручним інструментом, бажано дерев'яним, щоб не пошкодити покриття кузова. У вийшла щілину помістіть складену навпіл картонку, між сторонами якої просуньте сталеву довгу дріт. Діючи дротом, постарайтеся дістати кнопку стеклопод'емника (це буде зробити легше при заведеному автомобілі) або кнопку центрального замка.
3
Відкрийте передні двері через вікно автомобіля. Для цього зробіть зазор між склом і підставою двері, такої товщини, щоб туди змогла пройти сталевий дріт. Не використовуйте викрутку, вона може подряпати скло. Візьміть камеру і насос, просуньте камеру в щілину і накачайте її. У вийшов зазор вставте дріт, яким постарайтеся зачепити поводок приводу замка. Таким чином ви зможете відкрити двері. Через брак дроту можна скористатися двірником. Зніміть з нього спицю і загніть один кінець плоскогубцями, щоб вийшов гачок, виконайте вищеописану процедуру.