Як відрегулювати кермо.

При частих поїздах дуже важливо, щоб водієві було зручно перебувати за кермом. Від цього залежить не тільки комфортабельність під час їзди, а й безпеку як водія і його пасажирів, так і інших учасників дорожнього руху.
Вам знадобиться
  • - інструкція до автомобіля;
  • - чохол на рульове колесо.
Інструкція
1
Перш ніж братися за регулювання рульового колеса, уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації вашого автомобіля. В останніх моделях вітчизняних авто і в машинах іноземного виробництва передбачена функція, що дозволяє міняти положення керма: його можна змістити назад або висунути вперед, змінити висоту положення.
2
Для виявлення оптимального положення керма сядьте на водійське сидіння. Зліва від рульового колеса ви побачите важіль, за допомогою якого кермо регулюється. Щоб розблокувати замок колеса, встановіть важіль вниз.
3
Переведіть кермо в бажане положення: підніміть, опустіть його, або висуньте вперед або засуньте назад. Проробіть процедуру кілька разів, так ви зрозумієте, яке положення керма найбільш зручно для вас. Після регулювання підійміть важіль вгору, таким чином зафіксувавши рульове колесо.
4
При регулюванні рульового колеса не забувайте про матеріал, з якого воно виготовлене. Саме від оббивки в чому залежить комфортабельність поїздки. Віддайте перевагу чохлу на кермо, зробленому зі шкіри. Така оббивка легко чиститься і добре переносить теплові і механічні навантаження. Оббивка з замші забезпечить хороше зчеплення з кермом, але пам'ятайте, що замшевий чохол недовговічний і швидко втрачає товарний вигляд. Альтернативою замші може стати чохол з алькантри, він стійкий до пилу, маслу, попелу та інших забруднювачів. Кермо, виготовлений з пластика, хоч і довговічний, але дуже незручний у використанні, від довгої їзди руки від дотику з ним стають пітними і починають ковзати по кермовому колесу.
Корисна порада
Ні в якому разі не намагайтеся регулювати нахил рульового колеса під час руху автотранспорту. Дані дії можуть привести до втрати контролю над машиною, що, в свою чергу, може привести до серйозних наслідків на дорозі.