Як зупинити пральну машину.

Пральна машина-автомат зупиняється самостійно після закінчення режиму прання. Через 30-60 секунд в барабані автоматично знімається блокування, після чого білизну можна витягнути або перезапустити програму і поставити додаткове полоскання або віджимання. Зупинити машинку можна і не чекаючи закінчення режиму прання.
Інструкція
1
При необхідності перервати прання, наприклад, якщо ви плануєте покласти в машинку ще одну або кілька речей, а барабан вже заблокувався, поверніть ручку в положення «Стоп». Через 30-60 секунд в барабані автоматично зніметься блокування, ви зможете провести дозагрузку і встановити необхідну програму прання. Після чого натисніть кнопку «Пуск».
2
У деяких моделях пральних машин автоматичне блокування барабана не зніме доти, поки в ньому знаходиться вода. Щоб провести дозагрузку поверніть ручку в положення «Злив» або «Віджим». Вода зіллється, після чого блокування автоматично зніметься.
3
Якщо відключається подача електроенергії, пральна машина перестає прати, при подачі електрики прання автоматично продовжується з того моменту, на якому вона перервалася. Єдине, що може змінитися, тривалість програми прання збільшиться. Пов'язано це з тим, що захолола вода повинна нагрітися знову до заданої температури.
4
Ви можете використовувати таке відключення. При роботі пральної машини-автомата за нею необхідно доглядати. Якщо вам необхідно терміново піти, а працюючу машину ви не хочете залишати без нагляду, просто витягніть шнур. Таким методом ви примусово позбавите машинку подачі електрики. Після повернення ви зможете включити вилку в розетку, програма продовжиться з того моменту, на якому ви її перервали.
5
Не забувайте, що переривати програму прання можна лише в разі крайньої необхідності. Хоч всі способи і вважаються безпечними, якщо ви будете використовувати їх систематично, вам доведеться встановлювати заново автоматичну програму або міняти комп'ютер, оскільки часте переривання режиму без особливої потреби може привести до поломки і дорогого ремонту.
6
Щоб поломки не відбулося, якщо ви щось забули покласти при завантаженні, дочекайтеся закінчення програми, витягніть білизну і проведіть нове завантаження.