Як назвати музичну групу.

Часом придумати назву музичної групи набагато складніше, ніж зібрати саму групу. Необхідно не тільки вмістити суть всієї творчості в кілька слів, але і залишити при цьому задоволеними всіх учасників колективу.
Інструкція
1
Уникайте складних назв. Практика показує, що в повсякденній мові люди рідко використовують довгі слова, намагаючись замінювати їх скороченнями. Тому й назва групи вигідно зробити лаконічним і легко вимовним, типу Queen, Muse, «Сплин». Зверніть увагу, що довгі назви майже завжди з часом скорочуються: Limp Bizkit частіше називають просто «ЛИМП», Oxxxymiron звівся до короткого «Оксі», і навіть Григорій Лепс згадується в основному за прізвищем.
2
Знайдіть точки дотику. Група - завжди колектив, а тому назва повинна повністю задовольняти всіх учасників. Спробуйте знайти спільне між вами: хобі, улюблені виконавці або зацікавленість якоїсь історичної епохою. Схожі інтереси звузять коло пошуку підходящого назви.
3
Влаштуйте «мозковий штурм», перебираючи всі асоціації, пов'язані із загальним інтересом. Це можуть бути відомі персонажі або особистості («Мумій Троль», «Агата Крісті»); явища та стани («Кіно», Nirvana); стандартні ідіоми («25-ий кадр»).
4
Експериментуйте з неологізмами. Якщо підходящих слів і поєднань ще не було придумано - створіть їх самостійно, як, наприклад, System of a Down або Radiohead. Спробуйте назвою створити яскравий, що запам'ятовується і незвичайний образ; не соромтеся використовувати парадокси і заважати «кисле з солоним» (Animal ДжаZ).
5
«Перевірте» іноземні мови. Назви на «нерідній» володіють великою перевагою - звучання ставиться вище смислового навантаження. Так, псевдонім «Мудрець» набагато вигідніше для вітчизняного слухача представити англійською або французькою: Le Sage або WiseMan. Крім того, іноземні мови відкривають широкий простір для гри слів: наприклад «Факторіал» легко обіграти як FuckToReal.
6
Ускладните написання назви, щоб виставити його в незвичайному світлі. Так зробили згадані вище Animal ДжаZ, виконавець The CHEMODAN і багато інших артистів. Практичної користі від подібних змін не так багато, але найчастіше правильне ускладнення дозволяє зробити написання естетично більш приємним.