Як захиститися від вірусів.

З активним розвитком інформаційних технологій все більше і більше людей починають освоювати комп'ютер. Першою фразою, яку вони чують від оточуючих при покупці ПК або ноутбука, є фраза «встанови антивірус». Все вірно: захист від вірусів є першочерговим завданням для будь-якого користувача. Але чи так хороші сучасні антивірусні системи? Чи здатні вони повністю захистити ваш комп'ютер від проникнення зловмисників? І якщо ні, то як же тоді забезпечити надійний захист вашої системи від вірусів та інших напастей інтернету?
Вам знадобиться
  • Установчий диск Windows
  • Антивірус
  • Фаєрволл
Інструкція
1
Встановіть ОС. Дуже важливо розуміти, що вже при першому запуску системи до вас в комп'ютер можуть проникнути віруси. Боротися з цим легко: просто витягніть кабель з мережевої карти.
2
Встановіть антивірус. Пам'ятайте, що антивірус повинен бути першою програмою, яку ви встановлюєте на «свіжу» ОС. Однією з популярних антивірусних програм є NOD32 від Eset. Даний антивірус забезпечує систему Windows порівняно надійним захистом, і одночасно з цим не споживає багато ресурсів комп'ютера. Kaspersky, Avast, Dr.Web і інші антивіруси захистять ваш ПК нітрохи не гірше. Яку з численних захисних систем вибрати, вирішуйте самі.
3
Встановіть фаєрволл. Ці програми працюють в парі з антивірусами, не заважаючи один одному. А спрямовані вони на виявлення небажаних підключень ззовні. За статистикою, найкращий варіант - Outpost firewall. Встановіть цю програму і поставте її в режим навчання на тижневий термін. Далі, при запуску кожної нової програми вибирайте необхідну дію з представленого списку. Не дозволяйте роботу програмам, в надійності яких ви не впевнені.
4
Не вимикайте стандартний брандмауер Windows і систему контролю над обліковими записами користувачів. Ці системи, хоч і слабенькі, але теж можуть врятувати вашу систему від зараження. А іноді, саме вони стають єдиною надійною перепоною між вашою системою і погрозами ззовні.
5
Вивчіть це «золоте» правило, якщо всерйоз вирішили захистити вашу ОС: ніколи не заходите в інтернет, працюючи під обліковим записом адміністратора. Тобто створіть другу обліковий запис і дайте їй привілеї «гостя». Таким чином, навіть проникнувши до вас в систему, багато шкідливі програми не зможуть правильно працювати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N3WqvkEz9a0
Корисна порада
Пам'ятайте, що в 80% випадків, віруси проникають в систему з вини самого користувача. І основні причини того: неуважність і недбале ставлення до антивірусного захисту. Приділіть вашому ПК трохи уваги, і він буде довго служити вам вірою і правдою.
Змії водяться не лише в лісі, а й на присадибних ділянках. Важливо запобігти появі таких неприємних сусідів, адже укус змії може бути смертельно небезпечний для людини.
Вам знадобиться
  • - скляні пляшки;
  • - зола;
  • - граблі;
  • - коса.
Інструкція
1
Змії люблять жити на захаращених ділянках і серед чагарників, тому важливо навести порядок на території, прилеглій до будинку. Скосите на ділянці високу траву, приберіть дошки та інше сміття. Компостну яму перенесіть далі від дому. Під час прибирання будьте обережні, ви можете зруйнувати вже наявне зміїне гніздо.
2
Заведіть на ділянці їжаків. Ці колючі тварини не тільки їдять змій , а й відлякують всіх гризунів, які в свою чергу є їжею для плазунів. У дальньому кутку ділянки зробіть подобу будки з гілок і руберойду. Покладіть в неї трохи грибів, яблук і котячого корму - це улюблена їжа їжаків.
3
По периметру ділянки вкопати порожні скляні пляшки, залишаючи шийку зовні. Пляшки повинні бути вкопані під кутом 45 градусів. Вітер, що потрапляє в них, буде створювати гул під землею, що відлякає змій від вашого будинку. З цією ж метою можна увіткнути в землю вітряні вертушки.
4
Змії не переносять запаху гару. Спаліть стару автомобільну покришку на своїй ділянці. Навколо будинку розсипте вугілля або золу. Щоосені спалюйте на ділянці сухе бадилля і листя.
5
Придбайте відлякувач змій . Цей прилад поширює ультразвук, який є дуже чутливим для змій , кротів і гризунів. Прилад є абсолютно безпечним для людини.
6
Для того щоб захиститися від змій , гуляючи по лісі дотримуйтесь заходів безпеки: - одягайте високу гумову або шкіряне взуття; - заправляйте штани в взуття; - уважно дивіться під ноги; - при зустрічі зі змією не намагайтеся її вбити, а просто повільно відійдіть, не повертаючись до неї спиною; - ніколи не дратуйте змій і не ворушити зміїне гніздо.
Корисна порада
Посадіть на своїй ділянці часник і мелісу. Запах цих рослин відлякує змей.Ніть з овечої вовни, натягнута вздовж ділянки, захистить вашу ділянку від змій.