Як поводитися на ярмарку вакансій.

Ярмарок вакансій - це захід, на яку працевлаштовується люди можуть безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями та отримати запрошення на роботу. Щоб відвідування ярмарки виявилося плідним, перед її початком необхідно продумати свою поведінку і намітити план дій.
Інструкція
1
З'ясуйте, які організації збираються брати участь в ярмарку вакансій. Зазвичай ця інформація вказується на сайті організаторів або в ЗМІ. Виберіть серед потенційних роботодавців найцікавіших саме для вас, наведіть довідки про ці підприємства, щоб мати можливість задавати конкретні запитання про вакансії. Так ви отримаєте більше інформації та справите гарне враження.
2
Підготуйте резюме на ваші позиції. Не варто вказувати в одному одразу кілька посад, на які ви можете претендувати. Роботодавці зазвичай негативно ставляться до такої «економії». Не полінуйтеся, складіть декілька резюме. Підготуйте та невелика розповідь про себе, в якому коротко і лаконічно вкажіть всі свої позитивні якості і досвід.
3
Підберіть відповідний костюм. Незважаючи на те, що ваша зустріч з потенційним роботодавцем відбудеться не в відділі кадрів, співробітники компаній будуть оцінювати претендентів так само, як і на офіційному співбесіді. Постарайтеся справити хороше враження своїм зовнішнім виглядом.
4
Перед початком ярмарки з'ясуйте, за якими столами перебувають представники цікавлять вас організацій. Це необхідно, щоб не втрачати часу на пошуки, коли біля столу кожного роботодавця буде товпитися народ.
5
Не соромтеся задавати питання. Постарайтеся отримати максимум інформації про цікавить вас вакансії і вимогах до неї. Навіть якщо в даний момент у представників якоїсь фірми немає відповідних для вас пропозицій, залиште своє резюме, щоб вони могли занести вас до кадрового резерву.
6
Будьте активні. Постарайтеся поспілкуватися з максимальним числом роботодавців. Можливо, вас чекатиме удача там, де ви і не припускали.
7
Проявляйте ініціативу і після закінчення ярмарку вакансій. Якщо з вами пообіцяли зв'язатися, але не зробили цього, зателефонуйте самі. Проявивши наполегливість, ви можете обійти безліч більш пасивних конкурентів і отримати хорошу роботу.