Як в Фотошопі замінити небо.

Іноді на фотознімках в процесі їх обробки засобами сучасних графічних редакторів одні об'єкти замінюються іншими. Зазвичай це робиться для додання композиції більшої виразності і барвистості. Так, на фото можна замінити небо. Зробити це можна в редакторі Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - вихідне зображення;
  • - зображення з небом для заміни.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, на якому потрібно замінити небо. Натисніть Ctrl + O. З'явиться діалог. Вкажіть у ньому потрібний файл і натисніть кнопку «Відкрити».
2
Підготуйте зображення до обробки. Виберіть пункт RGB Color в розділі Mode меню Image, якщо воно напівтонове, индексированное або у відтінках сірого. Якщо поточний шар фоновий, перетворіть його в основний, вибравши пункт Layer From Background розділу New меню Layer.
3
Виділіть небо. Залежно від характеру зображення використовуйте відповідні інструменти. Добре підходять Magic Wand з великим параметром Tolerance і Quick Selection Tool. Якщо на небі є об'єкти, які треба зберегти (наприклад, птиці), виключіть з виділення. Використовуйте аналогічні в режимі виключення (тримайте затиснутою клавішу Shift або натискайте кнопки режимів, такі як Subtract from selection, на верхній панелі). Якщо потрібно, скоректуйте область виділення в режимі швидкої маски.
4
Замініть небо. Натисніть клавішу Del або в меню Edit виберіть пункт Clear. Способом, аналогічним описаному в першому кроці, завантажте зображення, що містить іншу картинку неба. Виділіть її цілком або тільки потрібну частину (фрагмент неба). Натисніть Ctrl + C. Переключіться в цільовий документ. Натисніть Ctrl + V. Буде створений новий шар. В панелі Layers перенесіть його нижче того шару, в якому небо було видалено.
5
Подгоните додане зображення неба за розмірами і положенням, якщо це необхідно. Натисніть клавіші Ctrl + T. У верхній панелі натисніть кнопку Maintain aspect ratio, якщо потрібно зберегти масштаб. Рухайте краю рамки навколо фрагмента зображення для зміни розмірів. Також в даному режимі зображення можна перемістити.
6
Об'єднайте шари з віддаленим і доданим небом. Перейдіть на верхній з них. Натисніть Ctrl + E або в меню Layer виберіть пункт Merge Down.