Як бути чарівним.

Людське чарівність не залежить від його зовнішності, успішності або фінансових доходів, воно складається з невидимих оку гачків, які ви закидаєте людям в серце. Здається, що ви просто подобаєтеся, але насправді не просто, адже існує кілька способів стати чарівним для всіх.
Інструкція
1
Налаштуйте позитивну зв'язок з людиною, навіть якщо хочете висловити незгоду з чимось. Ви як би повинні виражати розуміння, навіть якщо, на вашу думку, людина не прав. Посміхайтеся щиро і відкрито, внутрішньо бажайте добра оточуючим, і це відразу ж відчується й гідно оцінили - вас полюблять і будуть слухати.
2
Дякуйте людей за те, що вони зробили для вас. Створіть свого роду звичку кожен раз говорити «спасибі», коли ви отримуєте щось від людини. І не важливо, чи була це допомога у важкій справі або плановий вечеря, приготована вашою дружиною - все вимагає вашої вдячності, так дозвольте їй вилитися назовні. Немає нічого приємніше, ніж бути оціненим по достоїнству. А ви відчуєте теплі погляд на собі, як тільки вимовите чергове «спасибі».
3
Намагайтеся завжди хвалити людей за їх досягнення, тому що потреба в схваленні є в кожному з нас, і її необхідно задовольняти регулярно. Людині вкрай важливо знати, що те, що він робить, важливо і значимо, і це виходить у нього добре. А коли він почує ці похвальні слова від вас, то, без сумніву, буде щиро вдячний. Ваша уважність і чуйність складуть основу вашої чарівності.
4
Не соромтеся робити компліменти людям. Зрозуміло, вони не повинні переходити в лицемірство, але важливо, щоб ваші слова захоплення відображати реальність. Відзначте, що вам подобається костюм вашої подруги або висловіть захоплення другу за те, як він вміє вирішувати конфлікти і приводити справи до потрібного результату. У кожній людині знайдеться така якість, про який ви зможете висловитися з симпатією.
5
Більше звертайте увагу на людей, тягніться до них, вислухуйте і йдіть першим на контакт. Чим більше ви дивитеся в їх сторону, тим більш значущими вони себе відчувають. Відповідно, їх симпатія до вас збільшується, ви стаєте для них дуже приємним і чарівною людиною, з яким не хочеться переривати спілкування.