Як відкрити косметологію.

Завжди виглядати красивою, доглянутою і молодий - це природне бажання жінки, тому послуги косметологів були і будуть затребувані. Відкрити свій косметологічний кабінет і почати прибутковий бізнес можна, дотримуючись певних правил, головним з яких є оформлення документальної частини при організації салону або кабінету краси.
Вам знадобиться
 • - свідоцтво ІП;
 • - приміщення;
 • - обладнання;
 • - висновок СЕС;
 • - висновок пожежної охорони;
 • - дозвіл місцевих органів влади;
 • - ліцензія (якщо будете надавати медичні послуги);
 • - персонал;
 • - договір на вивіз сміття та прибирання території;
 • - договір на прання білизни або пральна машина.
Інструкція
1
Косметологія буде затребувана, якщо її розташувати в безпосередній близькості від фітнес-центрів, перукарень, басейнів, спортивних клубів, які відвідують, щоб привести в порядок волосся і змоделювати тіло.
2
Незалежно від того, де ви будете відкривати салон краси, вам буде потрібно оформити ряд документів, що дозволяють розпочати підприємницьку діяльність і зайнятися власним бізнесом.
3
Зареєструйтеся в територіальному відділенні Федеральної податкової служби як індивідуального підприємця. Вам видадуть свідоцтво, але це буде перший крок на шляху до відкриття косметології.
4
Підберіть приміщення, в якому буде розташований косметичний кабінет або салон краси. Щоб отримати дозвіл на відкриття салону з регіональних органів санітарного нагляду, враховуйте, що приміщення повинне мати окремий вхід, центральну каналізацію та водопровід, бути достатньої площі. Для роботи одного майстра-косметолога потрібно не менше 15-20 кв.м. Крім того, орендоване приміщення має відповідати всім вимогам протипожежного нагляду. Тільки в цьому випадку вам видадуть висновок, що дозволяє відкрити косметологію.
5
Далі, вам необхідно отримати дозвіл органів місцевого самоврядування. Для цього зверніться до районної адміністрації, пред'явіть свідоцтво індивідуального підприємця, висновок органів санітарного нагляду і пожежної охорони. Через 30 днів ви отримаєте дозвіл на здійснення підприємницької діяльності.
6
Обладнайте косметологію необхідними меблями та інструментами. Вам потрібно спеціальна кушетка, стілець для косметолога, візок для інструментів та інвентарю, столик, шафа для зберігання необхідного інвентарю, УФ-лампа, вапоризатор, шафа для дезінфекції інструментів, спонж, серветки, рушники, простирадла.
7
Всі предмети одноразового використання доведеться прати, тому в підсобному приміщенні ви можете поставити пральну машину чи укласти договір з найближчим пральним комбінатом. Також вам буде потрібно укласти договір на вивіз сміття, прибирання території.
8
Для роботи найміть косметологів з досвідом і фаховою освітою. Якщо крім косметичних послуг ви будете надавати медичні, оформіть медичну ліцензію, без якої не можна, наприклад, проводити глибоку чистку шкіри і використовувати кислотні пілінги.
9
На салоні або кабінеті розмістіть барвисту вивіску. У засоби масової інформації дайте рекламу про надання косметологічних послуг. Спочатку виявляйте послуги за низькими цінами. У міру того як постійних клієнтів стане багато, ви зможете підвищити ціни до середніх регіональних на аналогічні послуги.
10
Щоб утримати постійних клієнтів, робіть знижки, проводите бонусне обслуговування, даруєте призи та подарунки.
Відкриття меблевого салону - заняття вельми прибуткова, незважаючи на існуючу конкуренцію. Ви завжди зможете знайти своє місце в меблевому бізнесі і будете отримувати стабільний дохід.
Вам знадобиться
 • Початковий капітал
Інструкція
1
Оберіть місце розташування майбутнього салону. При цьому зверніть увагу на наявність конкурентів, платоспроможність населення. Салон, розташований в районі новобудов, дасть більше прибутку, так як людям, заселяють в нові квартири, знадобиться меблі. Якщо хочете відкрити салон в спальному районі, проведіть опитування населення. Уточніть, чи необхідний салон меблів в цьому місці. Добре, якщо складське приміщення буде розташовуватися там же. Врахуйте наявність службового входу, до якого буде під'їжджати вантажний транспорт. Виберіть приміщення біля якого розташовуються зупинки громадського транспорту, а також парковка для покупців, які приїжджають на власних машинах.
2
Визначтеся з постачальником меблів. Зберіть інформацію про продукцію, якості меблів, ціною. Ви можете стати представником великої компанії з виробництва меблів або ж працювати з різними постачальниками і вибирати у них необхідні позиції товару. Працюйте з перевіреними виробниками, що добре зарекомендували себе в цій справі.
3
Підберіть персонал. Знадобляться продавці-консультанти- 2-3 людини, вантажники, водії. Зверніть увагу на якість роботи співробітників. Вони повинні вміти орієнтуватися в продукції, відповідати на запитання покупців, бути ввічливими з відвідувачами.
4
Правильно розставте товар, прослідкуйте, щоб меблі добре проглядалася. Створіть затишну атмосферу з використанням різних аксесуарів. Це приверне в салон більше покупців.
5
Зареєструйте салон. Отримайте ліцензію, що дає право займатися торгівельною діяльністю. Висновок санепіднагляду та сертифікат про пожежну безпеку. Наявність цих документів - головна умова для отримання дозволу на роботу салону. Їх відсутність може призвести до адміністративному стягненню.