Як на фото прибрати прищі. Як у фотошопі прибрати прищі.

Дрібні дефекти шкіри на зразок розширених пор і прищів можна прибрати зі знімка, застосувавши інструменти ретушування програми Photoshop. Найчастіше художня обробка портретних знімків починається саме з нейтралізації подібних недоліків.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте знімок, призначений для обробки, в Photoshop і вставте у відкритий документ новий прозорий шар, на якому будуть знаходитися елементи ретуші. Натисніть для цього поєднання Shift + Ctrl + N. Таким способом ви відокремте вихідне фото від коригувальних деталей, зайву частину яких зможете стерти в будь-який момент, не зазіхаючи на основне зображення.
2
Самий нескладний спосіб видалення дефектів шкіри полягає в використанні інструменту Spot Healing Brush («Точковий пензель відновлення»). Активуйте опцію Sample all layers («Зразок всіх верств») в його налаштуваннях та відрегулюйте розмір кисті. Щоб зробити доступним цей параметр, клікніть по кнопці у вигляді трикутника праворуч від поля Brush («Кисть») в панелі налаштувань. Діаметр кисті повинен злегка перевищувати розмір виправляє недоліки.
3
Клацніть налаштованим інструментом по ділянці шкіри, який хочете замаскувати. В разі успіху програма коректно обробить картинку, і дефект зникне. Spot Healing Brush непогано коригує фрагменти, що відрізняються від навколишнього фону.
4
При виправленні ділянок великого розміру результати застосування інструменту можуть виявитися далекими від ідеалу. В цьому випадку спробуйте включити опцію Create Texture («Створити текстуру»). У версії Photoshop CS5 отримати більш коректний результат допоможе опція Content-Aware («З урахуванням вмісту»).
5
Фрагменти знімка, непіддатливі корекції за допомогою Spot Healing Brush, можна обробити, застосувавши інструмент Healing Brush («Пензель відновлення»). У його настройках теж буде потрібно включити опцію, що дозволяє працювати з усіма видимими шарами картинки.
6
На відміну від Spot Healing Brush цей інструмент вимагає вказівки джерела, з якого будуть скопійовані пікселі, що закривають редагований ділянку. Для цього клацніть по невластивому фрагменту фото, затиснувши Alt. Налаштувавши інструмент таким способом, клікніть по редагованої деталі.
7
Healing Brush змінює яскравість скопійованих деталей відповідно до характеристиками пікселів ділянки, на який накладається корекція. Якщо це властивість інструменту заважає вам працювати, переключіться на Clone Stamp («Інструмент клонування»), який робить точний дублікат фрагмента, зазначеного в якості джерела.
8
Замаскувавши дефекти шкіри, збережіть фото опцією Save As («Зберегти як») меню File («Файл»). Якщо ви збираєтеся застосувати до знімка інші прийоми художньої ретуші, збережіть його в файл psd.
На жаль, навіть саму хорошу фотографію може зіпсувати погана шкіра, а саме - прищі . Але на допомогу прийде Adobe Photoshop 8, в якому, спеціально для подібних випадків, передбачений інструмент «Пензель відновлення» (із зображенням пластиру).
Інструкція
1
Для початку необхідно переконається, що на комп'ютері встановлена програма Adobe Photoshop 8. Якщо ні, то можна придбати її або скачати в інтернеті. Відкрийте фотографію в програмі і виберіть інструмент «Пензель відновлення».
2
Принцип роботи полягає в тому, що ви копіюєте шматочок зображення (з рівною шкірою) і переносите його на проблемну ділянку. Краю і колір, при цьому, зливаються з місцем, на яке ви ставите пластир. Натисніть правою кнопкою миші і виберіть зручний діаметр кисті. Далі помістіть курсор на ділянку з чистою шкірою і кликнете по ньому мишкою, затиснувши при цьому клавішу Alt на клавіатуре.Для кращого ефекту, вибирайте місце, схоже за структурою з шкірою навколо прища.
3
Тепер переведіть курсор на проблемну ділянку і клацніть по ньому. Прищ зник! Якщо необхідно скорегувати велику ділянку, то водите по ньому, із затиснутою лівою кнопкою миші. При цьому переноситися буде не тільки гурток, який ви виділили, але і зображення навколо нього.
4
Якщо щось пішло не так і вийшло ще гірше, ніж було - повернути все як було нескладно. Є кілька способов.1. Закрити фотографію, відповівши «Ні» на пропозицію зберегти зображення. Цей спосіб не підходить, якщо ви вносили ще якісь зміни, які хотіли б сохраніть.2. Натиснути в меню «Редагування»> «Крок назад». Проробляти це коштує стільки раз, скільки дій ви хочете скасувати. Таким чином ви можете видалити тільки останні действія.3. Вибрати інструмент «Архівний пензель» і клікнути їй за місцем, яке хочете відновити до первісного вигляду. Цей спосіб є, напевно, самим відповідним в будь-якій ситуації.
Корисна порада
Подібним чином можна замаскувати не тільки прищі, а й інші вади шкіри, а також будь-які дрібні дефекти.