Як намалювати особа поетапно. Як намалювати обличчя дитини.

Довільний зображення людського обличчя призводить до невідповідності дійсності: то очі занадто близько посаджені, то губи розташовані біля самого підборіддя, або вуха - вище, ніж належить. Намалювати обличчя людини в правильних пропорціях допоможе математика.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Накресліть овал. Він повинен бути трохи розширено зверху і звужений донизу, як форма обличчя людини.
2
Проведіть в овалі допоміжні лінії, які допоможуть правильно розташувати риси обличчя. Розділіть його на 4 частини за допомогою 2-х перетинаються в центрі ліній. Вертикальна пряма вам допоможе дотримуватися симетрію правого і лівого боку особи. Поділіть вертикальну пряму навпіл в нижній частині обличчя, провівши на ній коротку рису - тут буде «закінчуватися» ніс.
3
Зобразіть очі. Горизонтальна лінія, проведена в овалі, - це рівень очей. Поділіть її на 5 рівних частин, поставивши на ній точки. У вас повинно вийти по 2 точки з правого і з лівого боку особи, які визначають ширину очей. Прорисуйте форму очей, вії і, якщо необхідно, верхню повіку.
4
Намалюйте ніс. Ширина носа дорівнює ширині ока. Опустіть 2 вертикальні лінії від внутрішніх куточків очей до короткої горизонтальної риси. В отриманих рамках зобразите ніс.
5
Зробіть лінію брів. Проведіть горизонтальну пряму над очима, з нею будуть стикатися верхні точки брів. Відстань між лініями брів і очей має бути рівним відстані між лінією носа і підборіддям. Намалюйте брови.
6
Окресліть форму губ і вух. Розділіть вертикальну лінію між закінченням носа і підборіддям на 4 частини і в 2-й з них ближче до носа прорисуйте губи. А вуха намалюйте між лінією очей і закінченням носа. Якщо у вас буде малюнок людини з спадаючими волоссям, вуха можна не зображати.
7
Закінчите малюнок особи, оформивши зачіску і прибравши допоміжні штрихи. Виділіть основні лінії.
Корисна порада
Щоб намалювати обличчя людини з певним виразом, необхідно підібрати правильну форму брів і очей. Для передачі напруги, насуплені внутрішні куточки очей і кінчики брів посуньте до носа, піднявши зовнішні краї. А для показу доброго настрою, навпаки, опустіть зовнішні кути очей, а внутрішні - трохи підніміть, брови при цьому намалюйте в звичайному вигляді.