Як налаштувати 2 джойстика. Як включити 2 джойстик на пк.

Яке б кількість ігор ні виходило на ПК, він ніколи не стане повноцінною ігровою платформою, такий як консолі. А тому й настойка машини для ігор може бути проблематичною: так, часто виникають складності при підключенні двох геймпадов одночасно.
Інструкція
1
Для кожного геймпада проведіть індивідуальну настройку. Підключіть пристрій до ПК, встановіть необхідне програмне забезпечення. Серед іншого повинна буде встановитися програма для калібрування пристрою: запустіть її і перевірте працездатність всіх функцій.
2
Вкрай небажано мати два бездротових геймпада, особливо - однакової моделі. Приймач не зможе відрізняти перший сигнал від другого; або другий сигнал може послужити перешкодою. Перевірте форум технічної підтримки виробника. У більшості випадків, втім, проблема нерозв'язна.
3
Перевірте тип зв'язку пристрою. Існують два варіанти підключення: DirectInput (старіший) і Xinput (новий). З великою часткою ймовірності геймпад, випущений після 2010 року, використовує Xinput або має можливість перемикатися.
4
Не всі ігри підтримують обидва способи введення. Так, Crimsonland був випущений до появи Xinput, а тому не розпізнає пристрої, що працюють в цьому режимі. З іншого боку, нові ігри часто спеціально відмовляються від застарілих систем (як, наприклад, Super Meat Boy). Позитивним прикладом може послужити серія Shank, в якій благополучно уживаються обидва способи контролю. Переконайтеся в тому, що кожен з джойстиків в конкретній грі працює коректно.
5
За інших рівних умов гри цілком коректно розпізнають два геймпада одночасно. Якщо помилка виникає регулярно - пристрої конфліктують один з одним (ймовірно, вони від різних виробників). Дозволити проблему допоможе зміна описаних вище способів введення: спробуйте апаратно (перемикачем на тильній стороні геймпада) або програмно (за допомогою установки додаткового софта) змусити джойстики працювати за різними технологіями.
6
Навпаки, якщо помилка виникає в єдиною грі, то велика ймовірність що остання в єдиний момент може працювати лише з одним способом введення. Так, Rayman Origins не розпізнае два геймпада доти, поки вони працюють «асинхронно». Варто обидва пристрої перевести в один режим (обидва - DirectInput або обидва Xinput), як гра починає працювати коректно.