Як віддячити людини. віддячити словами за поздавленіе.

В російській мові існує тільки шість слів, які прямо вказують на прояв вдячності до людини: дякую, спасибі, вдячність, подяку, вдячний і зобов'язаний. Словник подяки небагатий. Але є інші способи віддячити людини .
Інструкція
1
Якщо ви вирішили віддячити жінку, то вам підійдуть - квіти з запискою, красивий торт прикрашений трояндочками, цукерки в коробці, шоколад або фрукти. Вагові цукерки не даруйте, не за яких обставин.
2
Якщо ви вирішили віддячити чоловіка, то вам підійде - марочне вино, коньяк, віскі, дорогий кави в зернах або сигари.
3
Якщо віддячити ви хочете скромно, то завжди можна подарувати людині річ, виходячи з його інтересів: хорошу книгу, картину, чайний сервіз, диск або навіть платівку, адже інтереси у людей різні.
4
Якщо людина зробила для вас дуже велику послугу або подарував дуже хороший подарунок, то в честь цього можна опублікувати в місцевій газеті слова подяки.
5
Віддячити людини завжди можна письмово. Написати подячну записку або листівку і відправити її поштою або з кур'єром. Іноді можна прикріпити до листівки невеликий подарунок, наприклад який-небудь делікатес до столу. Людині буде дуже приємно за цю невелику, але подяку.
6
Можна запросити цього людини в якийсь заклад. Посидіти в приємній обстановці, відпочити. Така подяка доставить удовольствие.Отблагодарить людини можна і на будь-яке свято. Так ви його і поздравите і віддячите за те, що він вам зробив. Людині буде приємно подвійно.
7
Якщо ви не знаєте, як віддячити людини , то завжди можна зробити будь-яку послугу йому натомість. Не чекати поки він сам попросить, а запропонувати свою допомогу, як тільки побачите необхідність в ній.