Як не захворіти в садку.

Дитячий садок називають іспитом для дитячого імунітету. Якщо знижений - починаються нескінченні ларингіти, трахеїти, бронхіти. Щоб ситуація «день у садочку - тиждень вдома» вас минула, починайте зміцнювати імунітет малюка задовго до походу в дитячий сад. Продовжуйте допомагати захисним силам дитячого організму протистояти вірусам і тоді, коли настане час відвідувати дошкільний заклад.
Інструкція
1
У справі зміцнення імунної системи важливі щоденні прогулянки в будь-яку погоду й загартовування. Також важливо дати маляті фізичне навантаження - наприклад, можна водити його в басейн.
2
Додасть сил і збільшить опірність організму і правильне, якісне харчування - з високим вмістом вітамінів і мікроелементів. Не забувайте годувати дитину продуктами з високим вмістом вітаміну С. Додавайте в їжу більше фруктів і сирих овочів - селера, морква, апельсини. Не забувайте про кисломолочних продуктах.
3
Чи не кутайте малюка. Пам'ятайте, що на прогулянці ваша дитина буде активно рухатися і може спітніти, що загрожує застудою. Намагайтеся вибирати натільна білизна: майки, трусики, колготки та шкарпетки з натуральних тканин. Слідкуйте, щоб взуття не «жала». Якщо черевики будуть малі, кровообіг в стопах сповільниться, і, як наслідок, ноги замерзнуть.
4
Під час епідемій грипу або спалахів простудних захворювань застосуєте фітотерапію. Покладіть в нагрудну кишеню дитини часточку часнику або запропонуйте вихователю розставити по групі блюдця з очищеними головками часнику. Виділяються їм фітонциди будуть згубно діяти на віруси. У цей період не зайвим буде пропити та імуномодулятори: «Афлубін», «ІРС-19», «Оціллококцінум». Тільки спочатку порадьтеся з педіатром. Також буде не зайвим перед походом в дитячий сад нанести на слизову носа оксолінову мазь - бар'єр для вірусів.
5
Якщо з садка ви привели вже чхає і млявого малюка, терміново починайте лікування. Для початку прогрійте дитині ноги, якщо немає температури. Потім починайте поїти чаєм з малиною, липою, бузиною, ромашкою або м'ятою. Якщо у вас є аромалампи, включіть її, крапнувши кілька крапель евкаліпта. Слідкуйте, щоб повітря в кімнаті не був сухим, зволожуйте його. Якщо до ранку малюку не стало краще, не поводьтеся його в дитячий сад.