Як активувати usb в телевізорі. перепрошивка телевізора горизонт usb під відео в телевізорі горизонт.

Сучасні телевізори дозволяють дивитися не тільки те, що показують телеканали, але й те, що ви побажаєте. Будь-який фільм, мультик або передачу, записану на флеш-карту, можна відтворити за допомогою встановленого usb-порту. Необхідно лише правильно активувати usb в телевізорі.
Вам знадобиться
  • - телевізор з usb-портом;
  • - смартфон з ІЧ-портом і можливістю виходу в інтернет;
Інструкція
1
При відсутності необхідного смартфона попросіть його у одного. При необхідності пообіцяйте оплатити з'єднання з інтернетом, яке займе не більше однієї-двох хвилин.
2
Завантажте на смартфон програму PsilocIrRemote. Встановіть її і запустіть додаток. Відкрийте меню телефону, в ньому виберіть AddDevice. Для підтвердження натисніть Refresh. Почекайте деякий час, поки смартфон буде підключатися до інтернету.
3
Наберіть у вікні (або виберіть, якщо вам запропонує програма) "TV". Знову використовуйте команду Refresh і чекайте оновлення. Введіть модель свого телевізора (або виберіть із запропонованого списку)> Refresh. Чекайте підключення до інтернету та оновлення налаштувань. Виберіть InStart Service menu + EZAdjust. Натисніть Refresh і знову почекайте якийсь час.
4
Оберіть mon, встановіть необхідний профіль. В опціях телефону в графі Method1 вкажіть IRmode. Увімкніть встановлену програму PsilocIrRemote.
5
Увімкніть телевізор, на якому треба активувати usb. На смартфоні натисніть і утримуйте 2. При цьому уважно стежте, щоб інфрачервоний порт телефону був направлений на телевізор.
6
Дочекайтесь появи на екрані вікна пароля. Відкладіть смартфон, він вам більше не знадобиться. За допомогою пульта введіть 0000. У меню телевізора зайдіть в ToolOptions 3 і встановіть клавішами <або> значення 1 для "EMF", а для "DivX" значення HD (використовуйте ті ж перемикачі).
7
Вийдіть з вікна, в якому міняли значення (за допомогою кнопки return або exit). Увійдіть в меню телевізора, там знайдіть новостворене підміню usb. З нього тепер запускайте фільми, відео, мультфільми з вашою флеш-карти. Ви успішно впоралися із завданням активувати usb на телевізорі.
Зверніть увагу
Для здійснення даного завдання скористайтеся смартфонами на операційній системі Symbian (наприклад, NokiaE70 та ін.)