Як додати сторінку в "Вибране".

Яких-небудь тридцять років тому вам було б важко уявити, що, сидячи за екраном, ви можете брати будь-яку інформацію, дивитися будь-які фільми, слухати будь-яку музику, при цьому здійснювати ці операції за лічені секунди. Сьогодні це не здається чарами, а основне завдання полягає в тому, щоб не забути адреси веб-сторінок. Для цього в браузері існує розділ «Вибране», або «Закладки».
Інструкція
1
Основний браузер, встановлений за умовчанням в Windows, - Internet Explorer. Якщо ви користуєтеся їм, пройдіть по потрібному посиланню, натисніть у верхньому правому кутку значок «Зірочка». Відкриється список сайтів в меню «Вибране». Під значком є пункт «Додати до обраного». За замовчуванням браузер задасть ім'я закладки на ім'я сторінки, якщо це вам незручно, перейменуйте її самостійно. Ви можете створити свою папку, куди будете зберігати посилання, або використовувати вже існуючі.
2
Якщо ви використовуєте браузер Opera, потрібно зробити схожий ряд дій. Відкрийте потрібну сторінку. У верхньому правому куті браузера знайдіть сірий значок «Зірочка». Відкриється меню «Закладки». Вгорі знайдіть «+», натисніть на нього. Збережіть з ім'ям за замовчуванням або змініть ім'я. Виберіть/створіть папку або збережіть в загальній папці «Закладки». Щоб легко знаходити потрібну закладку, знову натисніть «Зірочку». Якщо у вас достатньо великий екран, меню «Закладки» можна не відключати, тоді список потрібних сайтів буде завжди під рукою. Також можна використовувати гарячі клавіші для збереження вкладок Ctrl + D.
3
Можливо, ви використовуєте браузер Mozilla Firefox. Знайдіть вкладку «Закладки» та натисніть на неї. У меню, виберіть «Додати сторінку в закладки», задайте ім'я, збережіть. В адресному рядку присутній значок «Зірочка», натиснувши який, ви автоматично додаєте сторінку в «Закладки». Щоб пройти по потрібному посиланню, перейдіть у вкладку «Закладки», клікніть по потрібному імені.
4
У браузері Google Chrome використовуйте клавіші Ctrl + D, меню «Зірочки» поряд з адресним рядком.
5
Найпростіший спосіб для більшості браузерів - перетягніть значок сторінки (з адресного рядка) у вікно закладок або натисніть Ctrl + D, задайте ім'я закладки, збережіть.