Як швидко прибрати в кімнаті.

Якщо ви вважаєте себе гарною господинею, то повинні підтримувати чистоту і порядок в домі, щоб раптово прийшли гості не назвали вас нечупарою, а оцінили здібності до ведення господарства. Але деколи не вистачає часу на прибирання, особливо якщо ви більшу частину часу проводите на роботі або доглядаєте за малюком. Так як же якісно прибрати кімнату, не витрачаючи при цьому багато часу?
Інструкція
1
Один з найбільш важливих принципів прибирання, до якої слід ставитися, як до будь-якої іншої роботі - планування. Першим ділом визначте для себе кількість часу, який ви думаєте витратити на прибирання; приміщення, де слід навести порядок; і найбільш проблемні зони, для прибирання яких буде потрібно більше часу, ніж в інших частинах квартири.
2
Найважливіше у прибиранні - ваш емоційний настрій, бадьорий і відмінний настрій. Це буде сприяти тому, що процес піде набагато швидше, продуктивніше і енергійніше. Дайте собі таку установку, що ви швидко все приберете, в будинку буде чисто, світло і добре (неправильно думати про те, що ви терпіти не можете всі домашні клопоти). Підбадьорити себе енергійною музикою, яка здатна поліпшити настрій. Увімкніть улюблену хвилю радіо або диск, вимкніть комп'ютер і телевізор, щоб не відволікатися.
3
Розкладіть по місцях розкидані речі та предмети, все непотрібне негайно відправляйте в поліетиленовий пакет. Якщо в кімнаті лежать речі, які повинні знаходитися на кухні або іншому приміщенні, негайно віднесіть їх на місце. Послідовно пересувайтеся по периметру всієї кімнати, упорядковуєте кожен куточок.
4
Збийте подушки на ліжку і змініть брудну постільну білизну. Якщо на дивані є накидка або чохли для подушок, струсіть їх або пройдіться пилососом зі спеціальною насадкою для меблів. Цією ж насадкою можна пройтися по карнизах, жалюзі, підвіконням, картинам, плінтусів і кутах стелі.
5
Візьміть чисту ганчірку, яка не залишає за собою ворсу, змочіть її теплою водою і як слід відіжміть (вона повинна бути трохи вологою, але не мокрою, інакше залишаться розводи на меблів). Приступите до позбавлення від пилу, починаючи з верхніх полиць. Протріть всі полки, шафи, стіл, підвіконня, телевізор та інші пилові предмети в кімнаті.
6
Дістаньте пилосос - він збере не тільки пил, але й інше дрібне сміття. Завдяки цьому, мити підлоги буде набагато простіше. Пройдіться швиденько по килиму і підлогах, приділіть особливу увагу плінтусів і затишних куточках (під ліжком). При наявності в кімнаті кімнатних рослин освіжите їх водою з пульверизатора.
7
Перед тим як приступити до миття підлог, зверніть особливу увагу на дзеркальні і скляні поверхні; якщо на них є плями, і вони не блищать, збризніть їх спреєм для чищення вікон і протріть сухою ганчіркою. Швидко підійміть стільці і приступите до миття підлог. Пам'ятайте, що більша частина пилу скупчується уздовж плінтусів і під батареєю.