Як вставити формулу в таблицю.

Нерідко текстові документи містять інформаційні таблиці. В якості наповнення таких таблиць можуть бути використані числа, текст, символи, зображення, а іноді в осередку потрібно помістити фізичні або математичні формули. Це нескладно зробити з використанням текстового процесора Microsoft Office Word.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Завантажте текстовий документ c таблицею в Microsoft Word і встановіть курсор введення в потрібну комірку. Потім перейдіть на вкладку «Вставка» меню програми і знайдіть кнопку «Формула» - вона поміщена в крайню справа групу команд з назвою «Символи». Клацніть мишкою не по напису на кнопці, а по маленькому трикутнику праворуч від неї - так ви розкриєте випадає список з десятком зразків формул. Виберіть найбільш схожу на ту, яку потрібно вставити в таблицю.
2
Відразу після вибору формули табличний процесор включить режим її редагування, розмістивши необхідні для цього інструменти на новій вкладці меню - «Робота з формулами: Конструктор». З їх допомогою приведіть обрану формулу в точну відповідність з тим, що необхідно помістити в таблицю. Потім клікніть мишкою за межами рамки з формулою, щоб вимкнути режим її редагування.
3
Використовувати схожий шаблон простіше, ніж створювати формулу «з нуля», але якщо ви вирішите все зробити самостійно, на першому кроці не розкриває списку, а клікніть по напису на кнопці «Формула». У цьому випадку текстовий процесор теж включить режим редагування і додасть в меню вкладку з інструментами, але рамка формули буде порожня.
4
Якщо формула створена десь за межами таблиці, її можна помістити в потрібну комірку простим перетягуванням. Для цього призначений прямокутник з трьома вертикальними точками біля лівого верхнього кута рамки формули - він з'являється в режимі її редагування.
5
Якщо формула не буде вміщатися у відведену для неї осередок, розширте межі цієї клітини, розставивши їх лівою кнопкою миші до потрібної ширини. Якщо треба перемістити кордон цілої колонки, виділіть перед переміщенням всі її осередки. Для розміщення формули можна об'єднати декілька сусідніх осередків - виділіть їх, правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Об'єднати комірки».