Як організувати дитяче свято.

Організація будь-якого свята завжди пов'язана з різними клопотами, а вже дитяче свято повністю лягає на плечі батьків, які часто просто не знають, як його правильно організувати, не упустити в суєті важливі дрібниці і на що звернути увагу, при підготовці торжества.
Вам знадобиться
  • Предмети для ігор,
Інструкція
1
Виберіть правильно час для проведення свята . Врахуйте, що чим менше діти за віком, ніж вони молодші, тим раніше за часом слід почати торжество, адже малюки можуть швидко втомитися, вони раніше лягають спати. Не забудьте про батьків запрошених малюків - їх слід заздалегідь попередити, у скільки закінчується дитяче свято. Визначити оптимальний час допоможе ваша дитина - адже ви вже приблизно знаєте, скільки годин він може без втоми веселитися. Адже організація свята для дітей повинна враховувати їхні потреби.
2
Визначтеся з кількістю запрошених гостей. В цьому випадку, краще оцінити габарити своєї квартири - скільки поміститися дітей, а також дорослих, адже вам допомагатимуть готувати свято.
3
Наступний організаційний момент - підготуйте квартиру до дитячого свята - закрийте всі розетки, заховайте всі речі і предмети, які можуть розбитися і нанести шкоду дітям. Краще заздалегідь дізнатися у батьків малюків, чи немає у маленьких гостей алергії на що-небудь - це допоможе вам уникнути багатьох неприємних моментів.
4
Підберіть музичний супровід дитячого свята , запросіть клоунів, продумайте сюрпризи, конкурси, активні ігри, накрийте солодкий стіл.
5
Підготуйте кожному гостю сюрприз на пам'ять - сувенір, або приз. Запросіть професійного ведучого, який організовує дітей і не залишить без уваги жодного малюка. Заздалегідь перегляньте всі матеріали, які знадобляться дітям під час ігор, перевірте їх безпеку. Дитяче свято повинен пройти ідеально.
Зверніть увагу
Приділіть особливу увагу безпеці дітей, які під час ігор можуть поранитися і отримати інші травми.
Корисна порада
Якщо маєте таку фінансову можливість - зверніться в агентство з організації дитячих свят.