Як день народження зробити веселим. Як зробити веселе день народження.

Якщо ви хочете відзначити день народження весело, слід подбати про масу речей. Потрібно прикрасити приміщення, приготувати смачні і красиві страви, організувати конкурси та розваги. І, звичайно ж, покликати гостей.
Вам знадобиться
  • - повітряні кулі;
  • - барвисті плакати;
  • - свічки, квіти, фігури з льоду або кімнатні фонтанчики;
  • - торт;
  • - призи для учасників конкурсів;
  • - карнавальні шапочки.
  • - морозиво;
Інструкція
1
Почніть приготування до свята з самого простого. Знайдіть приміщення, якщо ви не плануєте вечірку вдома. Потім потрібно подбати про прикраси. Купуйте велику кількість повітряних куль. Ними можна прикрасити вхід до приміщення, розвісити по стінах, спорудити з них красиві фігури або просто прикріпити на стелю. Зробіть веселі і барвисті плакати, якими оформите стіни.
2
Столи можна прикрасити невеликими свічками або букетами. Якщо є можливість, встановіть там же фігури з льоду або невеликі кімнатні фонтанчики. В оформленні використовуйте не більше 3-4 кольорів, щоб приміщення не стало аляпісто.
3
Продумайте меню. Поцікавтеся, що воліють ваші гості. Жодна людина не повинен залишитися голодним. Не варто експериментувати зі стравами в цей день. Приготуйте те, що ви знаєте і вмієте. Краще не замовляти продукти в кафе або ресторані. Домашня їжа завжди смачніше.
4
Не забудьте про прикраси для блюд. Всі вони повинні бути красивими і оригінальними. Зробіть фігурки з овочів, використовуйте святкову посуд. Особливу увагу приділіть торту, він повинен стати одним з головних прикрас торжества. Влітку на додаток до нього можна купити або приготувати морозиво, ці ласощі теж розійдеться на «ура».
5
Розділіть час на три частини. Перша буде для знайомства, поздоровлень і спілкування. Другу частину гості проведуть за столом. Ну а третя, найбільша частина, повинна складатися з конкурсів та інших розваг. Подбайте про невеликі призах для учасників конкурсів.
6
Постарайтеся залучити в дію всіх людей. На святі не повинно бути нудьгуючих і похмурих облич. Конкурси повинні бути найрізноманітнішими. Якщо є можливість, запросіть на день народження аніматорів. Своєю присутністю вони зможуть розвеселити будь-яку компанію.
7
Запросіть гостей. Чим більше людей буде на святі, тим веселіше він пройде. При вході запропонуйте кожному запрошеному карнавальну шапочку, але не наполягайте на її безперервному носінні. Кожна людина повинна відчувати себе затишно і комфортно.
Корисна порада
На всякий випадок приготуйте кілька анекдотів і веселих історій. Якщо раптом гості занудьгують, ви зможете їх розвеселити.