Як дівчині накачати ікри. вправи з обважнювачами накачати ікри.

Икроножная м'яз в чому формує стрункість дівочих ніг. Але що робити, якщо вона від природи слабо розвинена, і доводиться забути про носіння коротких спідниць та шорт? В цьому випадку прийде на допомогу степ-аеробіка або спеціальні вправи, які можна виконувати навіть вдома.
Інструкція
1
Займіться бігом. Накочені ікри на в'ялих ногах будуть виглядати не дуже красиво. Тому потрібно одночасно зміцнювати всю м'язову масу ніг, що в свою чергу ефективно позначиться і на литках. Відмінним способом для цього є звичайний біг підтюпцем. Щоденні пробіжки зроблять ніжки красивими, дозволять скинути зайві кілограми і поліпшать роботу серця і судин. Почніть з бігу на невеликі дистанції, поступово збільшуючи час пробіжки і швидкість. З часом ви звикнете до такого навантаження і навіть почнете отримувати від неї задоволення.
2
Вставайте навшпиньки. Станьте прямо, руки покладіть на пояс і приподнимитесь двома ногами на носочки. Зробіть три підходи по 20 разів. Коли ви звикнете до такого навантаження, збільште кількість підйомів або візьміть в кожну руку який-небудь утяжелитель, наприклад, гантелі.
3
Покладіть на підлогу товсту книгу або повну коробку, висота якої дозволить вашій п'яті звисати. Встаньте на неї носком однієї ноги і виконайте декілька підйомів і опускань п'яти. Потім поміняйте ногу і повторіть вправу. Почніть з двох підходів по 20 разів на кожну ногу, поступово збільшую кількість разів. Цю вправу можна також виконувати і на сходинках.
4
Ляжте на живіт, витягніть ноги, а голову покладіть на складені під нею руки. Повільно згинайте ногу в коліні доти, поки вона не дотягнеться до сідниць, потім також повільно поверніть її у вихідну позицію. Виконуйте дану вправу спочатку однією ногою, потім інший. Якщо у вас не виходить дотягнутися до сідниць, згинайте ногу до можливої межі.
5
Виконайте вправу "велосипед". Ляжте на спину, ноги підніміть і зігніть в колінах. Зімітуйте ногами руху на велосипеді при крученні педалей. Не забувайте при цьому згинати і стопу, адже це основний спосіб впливу на литковий м'яз. А ще краще - катайтеся на справжньому велосипеді по вулиці. Так ви і м'язи накачаєте, і настрій собі підійміть.