Як у селі заробити грошей.

Для сільських жителів можливості заробітку досить сильно обмежені. Тим не менш, при бажанні навіть в сільській місцевості можна отримувати досить непогані доходи. Варіанти заробітку досить різноманітні, однак у багатьох випадках необхідний хоча б невеликий стартовий капітал.
Інструкція
1
Жителю села традиційно найпростіше організувати свою справу, пов'язане з рослинництвом і тваринництвом. Одним з найприбутковіших варіантів є відгодівлю свиней і бичків, іноді можливо обійтися взагалі без початкових витрат. Деякі підприємства пропонують сільським жителям брати на відгодівлю поросят, постачають кормами і вивозять готову продукцію. Дізнатися про такі підприємства можна в місцевій організації селянських і фермерських господарств.
2
Традиційним попитом користується овочева продукція. Ранні тепличні овочі дозволяють отримати хороший дохід, але потрібні витрати на зведення теплиці. Враховуючи, що вона буде служити мінімум кілька років, ці витрати цілком себе окуповують. Сільський житель може отримати в службі зайнятості одноразову матеріальну допомогу на відкриття власної справи, що дозволяє почати бізнес без внесення власних коштів.
3
Як правило, в селах відсутні майстерні з ремонту побутової техніки. Якщо ви хоч трохи розбираєтеся в радіоелектроніці, відкрийте власну майстерню. Необхідний досвід набувається досить швидко, в інтернеті можна знайти всю необхідну довідкову літературу. Є тематичні форуми, на яких завжди можна отримати консультацію. Маючи транспорт, ви зможете обслуговувати не тільки ваш населений пункт, але й усі прилеглі села.
4
В селах зазвичай немає перукарень та швейних майстерень, це теж відмінні варіанти для початку власного бізнесу. У багато села хліб везуть з міста, цю ситуацію цілком можна виправити, організувавши невелику хлібопекарню. З часом ви зможете розширити виробництво, поставляючи свою продукцію і в сусідні села.
5
Варіанти з ремонтної та швейної майстернями, перукарні і хлібопекарнею хороші тим, що ці послуги завжди затребувані, отже, ви ніколи не залишитеся без роботи. При цьому ви майже напевно не зіткнетеся з конкуренцією, так як навряд чи хтось із сельчан буде організовувати такий же бізнес, розуміючи, що ніша вже зайнята.
Деякі люди хочуть не просто заробляти гроші , але займатися улюбленою справою. Іноді в мріях про це проходить все життя, але втілити задумане не вдається. Щоб наблизити мету, треба розділити процес на два етапи - підготовку до заробітку і освоєння методів монетизації.
Інструкція
1
Конкретизуйте мету. Треба розуміти, що заняття своєю справою увазі не масштабований бізнес, а заробіток, прямо пропорційний вкладеним зусиллям. Якщо плутати ці поняття, можна зайти в глухий кут. Своєю справою займаються художники, музиканти, консультанти, педагоги, інші фахівці, дохід яких обмежений робочим часом. Як тільки людина припиняє працювати, заробіток вичерпується. Такі люди працюють на когось, хто шукає замовників, або суміщають основну діяльність із самостійним пошуком клієнтів, що іноді призводить до нестабільних доходам. Визначтеся, чи хочеться займатися своєю справою в чистому вигляді або вести паралельно фінансовий облік, спілкуватися з замовниками, виконувати іншу рутинну і нецікаву роботу, що дає відчуття бізнесу. Можна якісь речі віддати на аутсорсинг - все залежить від ступеня небажання виконувати відволікаючу від своєї справи роботу.
2
Визначте поточний професійний рівень. Щоб почати виконання замовлень, треба мати навик надання клієнтам якийсь цінності, за яку вони готові платити. Якщо у своєму справі ви новачок, доведеться підтягти рівень до потрібної висоти або віртуозності.
3
Стати кращим фахівцем у світі або одним з кращих. Інтернет дозволяє клієнтам обирати і мати доступ до професіоналів, які знаходяться в будь-якій частині земної кулі. Щоб заявити про себе і поставити адекватний цінник, треба входити в десятку найсильніших. Розробіть програму професійного зростання і добийтеся її освоєння, навіть якщо до мети доведеться йти роками або десятиліттями. Вкладені зусилля одного разу дозволять здійснити мрію.
4
Зробіть себе відомим. В інтернеті повинно бути багато інформації, щоб клієнти зверталися безпосередньо. На цьому підготовчий період можна вважати завершеним.
5
Впровадити методи монетизації. Коли професійний навик розвинений до пристойного рівня, можна подивитися, як заробляють гроші люди з схожих областей діяльності. Найпростіший шлях до грошей - моделювати успіх іншої людини.
6
Якщо є бажання ухилитися убік від своєї справи і впровадити елементи бізнесу, займіться створенням пасивного доходу. Подумайте, які елементи або продукти вашої діяльності можна масштабувати і продавати по частинах або цілком. Сюди відносяться книги, відео- і аудіокурси і т.д. Для продажу в широких масштабах створіть партнерську мережу. Доведеться підтримувати її роботу або керувати менеджерами, які забезпечать клієнтську підтримку і будуть вирішувати поточні дрібні проблеми.