Як взяти кров з вени у дитини. Як взяти дитині кров з вени.

Аналіз крові - це хороший спосіб отримати розгорнуту інформацію про здоров'я людини. Однак, якщо забір крові з вени належить дитині, батькам слід замислитися, як його до цього можна підготувати.
Інструкція
1
Отримайте направлення від лікаря на аналіз. Його може дати педіатр або більш вузький фахівець, який вважатиме, що подібне дослідження потрібно вашій дитині.
2
Зробіть так, щоб раціон харчування дитини відповідав необхідному аналізу. При загальному дослідженні крові не слід годувати дитину з ранку перед аналізом. Також протипоказано солодке питво. Але в той же час можна давати йому пити мінеральну воду. При дослідженні крові на різні захворювання, наприклад, інфекційні, не слід давати дитині смажені і занадто солоні, солодкі або жирні страви протягом доби перед аналізом.
3
При наявності можливості правильно виберіть час для аналізу. Найкраще призначити його з ранку, щоб дитина не залишався довго голодним.
4
З дитиною, яка вже досяг старшого дошкільного або шкільного віку, обговоріть те, що буде відбуватися. Не слід лякати його, особливо якщо він здає кров з вени в перший раз. Однак поясніть, що на відміну від забору крові з пальця аналіз з вени займає більший час. Можна також попередити, що, найімовірніше, у дитини будуть неприємні відчуття.
5
Подбайте про те, щоб дитина не нудьгував в черзі, поки він чекає аналіз. Візьміть з собою книжку, його улюблену іграшку, розмальовку з фломастерами - з залежно від віку. Це не тільки займе його час, але і не дозволить сконцентруватися на страху від майбутньої процедури.
6
Вирішіть, чи потрібно ваша присутність в кабінеті лікаря під час аналізу. Безумовно, воно знадобиться, якщо дитина зовсім маленький, але деяким школярам, навіть з молодших класів, присутність батьків може тільки перешкодити і спровокувати сльози або протест. Орієнтуйтеся на психологічні особливості дитини.
7
Після аналізу подумайте, чим можна порадувати дитину за гарну поведінку. Невеликий подарунок-сюрприз допоможе згладити неприємні враження про лікарню.