Як внести дані організації.

Податковими органами ведеться облік юридичних осіб. Дані про будь легально діючої організації повинні бути внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб (ЕГРЮЛ) з дотриманням встановленої законом процедури.
Інструкція
1
Вперше дані про організацію вносяться до Єдиного державного реєстру тоді, коли ви проходите процедуру реєстрації. Для відкриття підприємства вам необхідно зібрати низку документів і заповнити заяву за формою Р1101. Дана заява заповнюється або на комп'ютері, або від руки друкованими літерами. Бланк можна придбати в спеціалізованому магазині або завантажити з мережі інтернет.
2
При заповненні стежте за тим, щоб текст заяви був читаємо, не допускайте помарок і виправлень. Уважно читайте назви полів і не пишіть нічого зайвого. Якщо сумніваєтеся в тому, що зможете правильно вписати дані в заяву, ознайомтеся з рекомендаціями щодо його заповнення. Вказуйте достовірні відомості.
3
Лист, призначений для вказівки видів економічної діяльності, слід заповнювати, звірившись до Класифікація видів економічної діяльності (КВЕД). Саме там містяться коректні формулювання і коди, що відповідають тому чи іншому виду діяльності. У першому полі аркуша вкажіть той вид діяльності, який буде основним для підприємства, і тільки після цього вписуйте додаткові види економічної діяльності.
4
Повністю заповнену форму заяви підписувати не треба. Особа, зазначена як заявника, повинно звернутися в нотаріальну контору, маючи при собі документ, що засвідчує особу (паспорт) і, природно, само заповнену заяву. Підпис ставиться в присутності нотаріуса, про що він і ставить свою відмітку на призначеному для цього аркуші. Прошивають документ також співробітники нотаріальної контори.
5
Надайте в податковий орган повний пакет документів, необхідних для реєстрації, в тому числі і заяву за формою Р11001, на підставі якого дані про організацію будуть внесені до державного реєстру. Після закінчення процедури реєстрації ви отримаєте свідоцтво з основним державним реєстраційним номером (ОГРН), присвоєним підприємству.
6
В майбутньому використовуйте форми Р13001 і Р14001 для оповіщення територіального податкового органу про зміни, що сталися на підприємстві: зміна юридичної адреси, зміна керівника, зміна видів економічної діяльності і так далі. Дані заяви заповнюються і завіряються за тим же принципом, що був описаний вище.