Як перевести кіловат в вати.

При обліку роботи електроприладів використовується величина ват (Вт, W). Кіловат - це одиниця потужності, рівна тисячі ватам. Названа на честь ірландсько-шотландського механіка-винахідника Джеймса Ватта. Щоб перевести кіловати в вати не знадобиться відкривати довідник фізика або виписувати небувалою довжини формули, достатньо визначитися з тим, як приписати три нулі.
Інструкція
1
Їли вам потрібно перевести кіловат в ват, помножте кількість кіловат на тисячу. А значить, ви можете скористатися наступною формулою: 1 КкВт = 1КВтx1000, де КкВт - кількість кіловат, КВт - кількість ват. Значить, якщо в цьому місяці, наприклад, у вас нагоріло 20 кВт, то, висловивши це кількість у ВАТ, отримаєте 20x1000 = 20000 (Вт).
2
Якщо вам дано показання у вигляді цілого числа кіловат, для перекладу в вати вам потрібно приписати три нулі праворуч від цього числа. Наприклад, лампочка для світлової стежить гармати, потужність 2 кВт. Значить у ВАТ її потужність буде 2000 Вт
3
Коли кіловати виражені у вигляді десяткового дробу, перенесіть кому десяткового дробу на три цифри вправо. Наприклад, світловий прилад повного обертання Robe з лампою потужністю 0,525 кВт. Перевівши в вати, отримаєте 0525 Вт Незначущі нулі зліва від п'ятірки відкидаються, отримуєте 525 Вт
4
У випадку, коли після десяткової коми менше трьох цифр, допишіть замість відсутніх знаків нулі. Можна взяти для прикладу генератор легкого диму, його потужність складає 0,3 кВт. Висловлюєте у ВАТ, виходить 300 Вт.
5
Якщо всі показники дані в кіловатах, а звіт загальної потужності треба здати в ватах, то зробіть розрахунок у кіловатах, а кінцеву суму переведіть в вати. Наприклад, для освітлення однієї сцени знадобляться: світловий прилад повного обертання Martin з лампою потужністю 1,7 кВт і електронним двигуном потужністю 0,1 Вт; світильник театральний галогеновий - 0,3 кВт; світлова стежить гармата Cadenza - лампа 1,5 кВт; генератор важкого диму Jem Glaciator X-Stream - 0,625 Вт Загальна потужність приладів: 1,7 + 0,1 + 0,3 + 1,5 + 0,625 = 4,225 (кВт). 4,225x1000 = 4225 (Вт).
6
Щоб зовсім полегшити собі завдання, ви можете скористатися онлайн конвертером одиниць. У рядку пошукача вбийте «перевести кіловати в вати». У перших рядках відкриється онлайн конвертер. Введіть у вільне поле (в якому за замовчуванням написана одиниця) відоме кількість кіловат, в сусідньому полі після знаку рівності ви побачите відповідь у ВАТ.