Як швидко здати квартиру.

Здача квартири в оренду - непогана підмога. А для щасливих володарів розкішних апартаментів в престижних районах мегаполісів це може бути і основним джерелом доходу. Однак для того, щоб порожня квартира почала працювати на вас, необхідно знайти клієнтів.
Інструкція
1
Виберіть, на який термін ви хотіли б здавати квартиру. Зазвичай власники, які здають житло подобово, заробляють більше. Однак в цьому випадку ніхто не гарантує вам порядність мешканців. Квартиру можуть зняти як тихі відряджені, так і галасливі компанії, яким необхідно місце для вечірки. Якщо ви здаєте квартиру на тривалий термін, то можете розраховувати на свідомість мешканців.
2
Відремонтуйте приміщення. Якщо у вас комфортабельна квартира в престижному районі, що знаходиться в крокової доступності від метро, має сенс витратитися і зробити відмінний ремонт, залучаючи до процесу дизайнера і бригади робітників. Після цього у вас буде шанс здати житло практично вдвічі дорожче. В оселі бюджетного варіанту бажано зробити хоча б косметичний ремонт, купити необхідну техніку - пральну машинку, холодильник, мікрохвильовку.
3
Наступним кроком стане генеральне прибирання. Адже перше враження від квартири відіграє велику роль. Виметіть сміття, відправте на звалище «бабусину» меблі, захаращують простір. Розсуньте штори, пускай квартира справляє враження світлого і просторого житла.
4
Тепер квартира готова до того, щоб показувати її потенційним мешканцям. Грамотно складіть оголошення, в якому вкажіть всі характеристики приміщення, які можуть зацікавити квартиронаймачів. Якщо біля будинку є сквер/школа/крупний супермаркет/любая інша пам'ятка, обов'язково вкажіть це у своєму оголошенні. Також ви можете вказати, кому б ви не хотіли здавати квартиру (наприклад, це можуть бути родини з маленькими дітьми або люди з домашніми тваринами). Напишіть вартість оренди. Таким чином ви позбавите себе від непотрібних дзвінків. Помістіть ваше оголошення в газетах, на міських форумах, в соціальних мережах.
5
Для того щоб швидко здати квартиру, скористайтеся послугами агентств з нерухомості. В цьому випадку від вас буде потрібно лише вибрати час, коли ви будете вільні і зможете показати квартиру потенційним мешканцям, а також назвати ціну. Решта питань за вас буде вирішувати ваш агент.