Як включити підтримку мережевого протоколу tcp ip.

Без підтримки мережевого протоколу TCP/IP на комп'ютері неможливо вийти в мережу інтернет. Причин, за якими протокол не працює, може бути декілька. Наприклад, стався збій в роботі системи, або ж протокол був вимкнений адміністратором мережі вручну.
Вам знадобиться
  • - доступ до комп'ютера з правами адміністратора;
  • - мережеве підключення, для якого необхідно включити підтримку протоколу TCP/IP.
Інструкція
1
Для того щоб включити підтримку мережевого протоколу TCP/IP для з'єднання з інтернетом, вам необхідно зайти в властивості цього з'єднання. Для цього натисніть кнопку «Пуск», виберіть у меню пункт «Підключення». Потім виберіть «відобразити всі підключення». Відкриється папка «Мережеві підключення».
2
Натисніть по потрібному з'єднанню правою кнопкою миші. У меню, виберіть пункт "Властивості". Для з'єднання по локальній мережі необхідно зайти у вкладку «Загальні», для підключення до інтернету відкрийте вкладку «Мережа».
3
Виберіть у списку протоколів рядок «Протокол Інтернету (TCP/IP)» і встановіть галочку навпроти цього пункту. Це включить підтримку відповідного мережевого протоколу. Натисніть кнопку «Властивості» під списком протоколів, щоб встановити потрібні параметри мережі: задати IP адреса для підключення або вказати DNS-сервера.
4
Якщо ви не можете знайти в списку протоколів мережевий протокол TCP/IP, його потрібно встановити самостійно. Для цього у властивостях з'єднання у вкладці з протоколами натисніть кнопку «Встановити». У меню, виберіть тип мережевого компонента «Протокол» та натисніть кнопку «Додати».
5
Виберіть із списку мережевий протокол Microsoft TCP/IP версії 4. Більшість мереж використовують саме цю версію. Натисніть кнопку ОК. Далі почнеться установка компонента. Слідуйте вказівкам майстра установки. Після установки в списку протоколів відобразиться протокол інтернету TCP/IP, і ви зможете ним керувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lBI1RICH9So
Зверніть увагу
Якщо вимкнути мережевий протокол TCP/IP, ви не зможете працювати з мережею інтернет.
Корисна порада
Щоб відкрити властивості з'єднання, ви можете натиснути по з'єднанню два рази лівою кнопкою миші. Відкриється вікно стану з'єднання, де потрібно вибрати кнопку «Властивості».