Як не потрапити під скорочення штату.

Звичайно, незамінних людей у бізнесі не буває. І фірма може обійтись без будь-якого фахівця, хоча б тимчасово. Саме тому в період кризи керівництво намагається знизити витрати, проводячи глобальні скорочення. Але можна спробувати стати цінним співробітником, і тоді біда вас не торкнеться. Адже до цінних співробітникам ставлення особливе.
Інструкція
1
Умійте подати себе. Іноді одного працьовитості і відмінних результатів недостатньо, просто тому що керівництво і не підозрює, хто тягне на собі відділ з місяця в місяць. Не соромтеся демонструвати свої досягнення і успіхи. Адже це дійсно ваші успіхи і досягнення.
2
Демонструйте керівництву оптимізм і впевненість у майбутньому компанії. Усі люблять бачити навколо задоволені й щасливі обличчя. І ваш начальник - не виняток. Якщо постане вибір між вічно бурчав і незадоволеним буркотуном і бадьорим, активним, готовим до подвигом оптимістом, керівництво вважатиме за краще останнього. Звичайно, при рівних професійних якостях.
3
Стати надійним помічником начальника. Мається на увазі «самий-самий начальник». Для цього вам потрібно постійно перебувати з ним в контакті, відчувати справжню симпатію до керівника і бути хорошим психологом. Зверніть увагу, що розмова йде саме про те, щоб в потрібну хвилину «великий бос» завжди шукав вас очима, і не важливо, чи вмієте ви ремонтувати його I-Phone або у вас завжди є чистий папір для нотаток.
4
Стати «обличчям» компанії. Постарайтеся поступово переводити на себе всі представницькі функції. З часом саме ви станете уособлювати фірму для ділових партнерів. Зміна такого співробітника може бути дуже скрутній для керівництва. Але врахуйте, що цей варіант вимагає великої напруги та вміння ніколи не втомлюватися. Набагато легше наступний варіант.
5
Замкніть на собі більшу частину робочих контактів. Створіть базу даних за основними контрагентами і максимально утрудните до неї доступ іншим співробітникам. Побудуйте особливі відносини з постачальниками або покупцями, засновані на особистих відносинах. Але не забувайте: керівництво повинно знати про ці стосунки і розуміти, що у разі вашого відходу фірма втратить занадто багато чого.
6
Не соромтеся брати на себе додаткові обов'язки. Якщо ви всерйоз побоюєтеся скорочення, форма роботи «від дзвінка і до дзвінка» - не для вас. Ваше завдання працювати понаднормово, не вимагаючи підвищити зарплату, покірливо виходити на робоче місце у вихідні. Це найпростіший варіант. Але чи готові ви до таких жертв?
Корисна порада
Щоб зрозуміти, чи є ви цінним співробітником, дайте відповідь всього на п'ять питань: - Чи викличе ваш відхід збій у роботі вашого відділу? - Чи важко знайти фахівця вам на заміну? - Чи потрібно новому співробітникові складне попереднє навчання перед введенням в посаду? - Чи володієте ви інформацією, передача якої третім особам здатна завдати компанії збиток? - Чи є у вас особисті зв'язки з тими, хто важливий для діяльності компанії? Якщо більшість відповідей «так», скорочення вам практично не загрожує.