Як оновити журнальний столик. малюнок на журнальному столику.

Журнальний столик хоча і займає невеликий простір в кімнаті, але є досить помітним предметом інтер'єру. І якщо ви жадаєте якихось змін в навколишньому оточенні, почніть з оновлення цієї речі.
Вам знадобиться
 • - наждачний папір;
 • - акрилова фарба;
 • - кисті;
 • - клей ПВА;
 • - паперові серветки;
 • - тканина з малюнком;
 • - меблевий лак;
 • - скло;
 • - кольорові камінці;
 • - намистини; -ракушкі; -стеклярус;
 • - тонувальна плівка;
 • - світлодіодна стрічка.
Інструкція
1
Якщо журнальний столик вже має солідний стаж знаходження в квартирі, спочатку спробуйте його відреставрувати. Зніміть фурнітуру, а потім за допомогою шліфувальної машини або наждачного паперу - старе покриття. Після цього валиком або широким пензлем нанесіть фонову акрилову фарбу. Після її висихання на стільницю або боковини можна нанести візерунки по трафарету - зображення квітів, тварин, рослинні або геометричні мотиви.
2
Щоб ваш оновлений столик цікаво виглядав, спробуйте його штучно зістарити. Тонкої наждачним папером злегка потріть в декількох місцях або, наприклад, в куточках столика. Потім візьміть золотисту або сріблясту фарбу і майже сухий пензликом (здавлюйте з неї фарбу і промокайте про суху ганчірочку) і трохи зафарбуйте потерті місця.
3
Другий варіант оновлення - за допомогою техніки декупаж. Для цього, як і в попередньому випадку, необхідно спочатку підготувати поверхню. Наклеювати на стільницю можна готові паперові серветки або пошукати якісь незвичайні картинки, вирізані з журналів. Це просто і швидко. Якщо вам не попадеться таке зображення, яке б сподобалося, спробуйте використовувати цікаві вінтажні картинки, яких зараз дуже багато в інтернеті. Наприклад, старі листівки, конверти, фотографії, старовинні карти. З вподобаних зображень в Фотошопі зробіть колаж і замовте роздруківку цільного полотна за розміром столика. Це трохи клопітно, але зате ви виграєте в якості. Щоб приклеїти роздруківку, використовуйте клей для декупажу, шпалерний або ПВА. Після висихання клею покрийте стільницю декількома шарами лаку.
4
Для роботи в техніці декупаж згодиться і бавовняна тканина з відповідним малюнком. Закріплюють її на поверхні клеєм ПВА або спеціальним клеєм для декупажу. Готову річ необхідно покривати акриловим лаком в декілька шарів, т.к. він добре вбирається.
5
Цікавий столик можна отримати, вирізавши скло за формою столу, під яке можна підкласти якісь красиві плоскі деталі (осіннє листя, вирізані з паперу візерунки). Для безпеки краю скла обробіть оксамитовим напилком або наждаковим бруском.
6
На стільниці можна розмістити і більш об'ємні речі - кольорові камінці, намистини, черепашки, стеклярус. Для цього приробити до неї бортики, а внутрішньо простір розділіть гратами з планок. У отримані осередки складіть цікаві дрібниці, а зверху накрийте все це товстим склом, обробивши його краю. До речі, замість намистин, раковин та іншого можна скласти в комірки і деякі колекції, наприклад, монети, ґудзики, значки і т.д.
7
Прикрасити журнальний столик можна і за допомогою підсвічування з світлодіодним стрічки. Її можна прикріпити двостороннім скотчем до ніжок або бічних поверхнях стільниці або приклеїти до самій стільниці, помістивши зверху тоноване скло (тонувати його можна напівпрозорої плівкою будь-якого відтінку). Такий столик виглядатиме сучасно і незвично. Але для того, щоб правильно змонтувати цю підсвітку, вам, можливо, доведеться запросити фахівця.