Як знайти людину по роботі.

Кадри - одна з головних складових успішного бізнесу. Без здатних кваліфікованих працівників підприємство з часом просто перестає існувати. Саме тому пошуку хорошого персоналу необхідно приділяти пильну увагу.
Інструкція
1
В першу чергу складіть список вимог, який допоможе з величезної маси претендентів вибрати саме того співробітника, який вам потрібен. Наприклад, освіта, досвід роботи, вік, стать, соціальний статус, особистісні властивості, шкідливі звички і т.д.
2
Тепер потрібно розмістити оголошення про вакансії. Виберіть кілька газет, які публікують рубрику «Вакансії», розмістіть оголошення на сайтах з працевлаштування. Не буде зайвим заглянути на тематичні форуми, пов'язані з вашою специфікою роботи і залишити там повідомлення, що вам потрібен співробітник. Також можна подати заявку на біржу праці або звернутися в рекрутіновие агентства.
3
Крім цього поговоріть з друзями і знайомими - може у них є на прикметі потрібний вам фахівець. Якщо є така можливість, підглянете за роботою людей потрібного вам профілю в інших компаніях. Спробуйте переманити звідти до себе хорошого працівника.
4
Будьте готові, що на ваше оголошення про вакансії прийде маса «даремних» резюме. Їх необхідно відразу відсіяти і залишити тільки тих кандидатів, які відповідають вашим вимогам. Потім запросіть кандидатів на співбесіду.
5
Зверніть увагу на поведінку потенційного співробітника. Вчасно він прийшов, впевнено Чи поводиться під час інтерв'ю, чи подобається вам те, як відповідає на запитання. Що його цікавить в роботі вашої організації, і на які жертви він готовий піти заради спільної справи.
6
Попросіть кандидата написати на листку паперу імена і телефони людей, які зможуть дати йому характеристику - керівники організацій, де раніше працював співрозмовник, викладачі з університету або колишні колеги. А потім зв'яжіться з цими людьми і наведіть довідки про кандидата.
7
Проаналізувавши отриману інформацію, зробіть правильний вибір.