Як налаштувати мікрофон.

  •  Мікрофон, підключений до комп'ютера, з технологічної екзотики поступово стає чи не обов'язковим компонентом будь-якої комп'ютерної системи, поряд з аудіоколонками або веб-камерою. Мікрофон виявляється необхідний не тільки для запису голосу або таких малопоширених поки застосувань, як голосове управління додатками, але, в першу чергу, для спілкування.
  •  Що завоювала загальне визнання програма Skype дозволяє легко дзвонити з одного комп'ютера на інший і навіть з комп'ютера на звичайний телефон, більшість мережевих ігор дозволяють спілкуватися не тільки через ігровий чат, а й голосом, і в жодному разі працюючий мікрофон стає ключем до зовсім новим можливостям персонального комп'ютера .
  •  Щоб налаштувати мікрофон необхідно насамперед переконатися, що він фізично присутня в системі. І якщо в більшості сучасних ноутбуків є вбудований мікрофон, то до настільного комп'ютера мікрофон, як правило, потрібно спершу підключити. Втім, для ноутбука зовнішній мікрофон також не буде зайвим, так як вбудований з одного боку, віддалений від джерела звуку, а з іншого - розташований близько до клавіатури. В результаті при його використанні голос чути погано, а клацання клавіш - дуже добре, в той час як користувач зазвичай очікує зворотного.
  •  Зовнішній мікрофон підключається за допомогою роз'єму «джек» у відповідне гніздо. Як правило, воно позначено крихітним значком стилізованого мікрофона, а також рожевим кольором (зелений порт - для колонок або навушників).
  •  Щоб налаштувати мікрофон, підключений до системи, відкрийте Панель управління і виберіть елемент «Звук» або «Звуки і аудіопристрої», в залежності від версії Windows. Переконайтеся, що мікрофон не відключений.
  •  Для використання мікрофона в Skype відкрийте меню Інструменти - Налаштування. В розділі «Налаштування звуку» можна відрегулювати гучність мікрофона, а якщо мікрофонів в системі декілька, то вибрати той, який бажано використовувати для розмов через Skype. Для перевірки правильності настройки мікрофона можна зробити контрольний дзвінок. Автоматичний сервіс уважно вислухає вас, а потім повторить все, що почув, так що ви зможете самі дізнатися, як саме вас буде чути далекий співрозмовник.