Як надягати волосся на шпильках. волосся на шпильках стаття.

Волосся на шпильках дозволять вам подовжити і додати об'єм власної шевелюрі. Вони зручні для виходу в світ, на захід, для побачення або просто походу в гості. Додадуть вашому вигляду справжній голлівудський шик. Надягати волосся на шпильках-кліпсах можна самостійно, слідуючи нехитрим правилам.
Вам знадобиться
  • - пасма на кліпсах (шпильках);
  • - гребінець;
  • - шпилька-краб для підняття і фіксації власного волосся.
Інструкція
1
Для створення витонченого вигляду виберіть волосся на шпильках, відповідні за кольором вашим натуральним волоссям. Купуйте довгі м'які пасма, виконані з натуральних або штучних волосся. Зверніть увагу на їх зовнішній стан: не купуйте дешеві волосся - вони швидко стануть непридатними. Якщо хочете зробити незвичайну зачіску, зупиніть свій вибір на відмінних від вашого основного тону кольорах. Таким чином, ви отримаєте екстра-фешн зачіску, що викликає непідробний інтерес у оточуючих.
2
Зробіть горизонтальний проділ нижче потилиці. Основну масу свого волосся закріпіть шпилькою на маківці. Якщо не виходить самостійно, попросіть подругу/родичку допомогти вам. Проділ повинен бути рівним.
3
Візьміть смужку з волоссям. На всій її протяжності відкрийте шпильки-кліпси. Силіконова стрічка, розташована під ними, надійно фіксуватиме штучні пасма на голові.
4
Піднесіть волосся на шпильках до зробленого проділу. Фіксувати їх необхідно на власному волоссі, якнайближче до оголеної проділом шкірі голови. Спершу закріпіть центральну заколку (зачерпніть зубчиками заколки власне волосся і закрийте її). Аналогічно поступите з кліпсами, розташованими по краях фіксуючою смужки. При цьому не розтягуйте штучне волосся сильно, нехай вільний простір трохи провисає - це анітрохи не вплине на гарне закріплення.
5
Після фіксації першої смужки зробіть другий проділ. Для цього розпустіть своє волосся, відступите від першого проділу близько трьох сантиметрів і знову закріпіть шпилькою решту волосся. Виберіть смужку штучного волосся з чотирма шпильками. У першому випадку використовувалася з трьома. Збільшення ширини необхідно для створення найбільш реалістичного «малюнка» росту волосся. Надіньте волосся на шпильках таким же чином, як в перший раз.
6
Наступний проділ зробіть на рівні верхівок ваших вух. Ця частина голови також досить широка, тому використовується стрічка з волоссям на чотирьох шпильках. Закріпіть її на своїх волоссі аналогічно попереднім.
7
Розпустіть скріплені шпилькою волосся. Останній проділ для надягання волосся зробіть на самій маківці. Не забудьте, що штучне волосся повинні бути прикріплені до справжнім, а також «накриватися» ними зверху. Для верхівки використовується смужка з трьома кліпсами.
8
Обробіть волоссям на шпильках бічні частини голови. Зробіть проділ на кілька сантиметрів вище скронь. Для кріплення використовуйте волосся з двома шпильками. Відступите пару сантиметрів від справжнього волосся, що обрамляють обличчя. Таким чином, штучні пасма нічим себе не видадуть і просто створять додатковий об'єм і довжину.
9
Решта пасма (на одній кліпсі) прикріпіть по мірі необхідності. Їх можна розмістити в області за вушними раковинами або на скронях. Слідкуйте, щоб вони не розташовувалися по зовнішній лінії волосся і не обрамляли обличчя. Також, якщо у вас ступінчаста стрижка, уважно стежте за симетричністю розташування штучних пасом.
Корисна порада
Щоразу перевіряйте надійність закріплення надітих волосся на шпильках. Обережно потягніть за них вниз. Добре зафіксовані волосся залишаться на вашій голові.