Як включити телефон без батареї. Як зробити щоб телефон був включений, але.

Необхідність включення мобільного телефону без батареї виникає при використанні його в складі системи охоронної сигналізації. Така система може працювати в умовах екстремальних температур, які згубні для акумулятора.
Інструкція
1
Стандартний зарядний пристрій розрахований на роботу спільно з батареєю, яка здатна короткочасно віддавати значний струм. Живити від нього телефон безпосередньо не можна - напруга впаде майже до нуля при першій же спробі включення передавача. Виготовте або придбайте стабілізований блок живлення, що виробляє напругу в 3,7 В при діапазоні струмів навантаження від 0 до 2 А. Ця напруга ні за яких умов не повинно перевищувати вказане значення, в тому числі і в ході перехідних процесів при включенні і відключенні, а також при пропажі навантаження. Блок повинен бути обладнаний захистом від короткого замикання, а також від перевищення напруги при виникненні в ньому несправностей.
2
Вимкніть телефон, від'єднайте від нього штатний зарядний пристрій, а потім зніміть акумулятор. За допомогою вольтметра знайдіть у батареї такі два контакти, на яких присутня напруга від 3,2 до 3,7 В. Визначте полярність цієї напруги.
3
Напруга від блоку живлення подайте, дотримуючись полярності, на відповідні контактні пружини батарейного відсіку телефону. Пайку застосовуйте лише в тому випадку, якщо апарат надалі більше ніколи не планується використовувати поза охоронної системи. Підключення здійснюйте при знеструмленому блоці живлення.
4
Увімкніть блок живлення, а потім спробуйте включити телефон. Якщо це вдасться, значить, він не обладнаний системою зчитування даних з вбудованого в батарею чіпа, а значить, придатний для використання в складі охоронної системи. Врахуйте, що при пропажі напруги апарат миттєво відключиться. Щоб цього не відбувалося, обладнайте сигналізацію джерелом безперебійного живлення, розташованим в опалювальному приміщенні. Поєднавши апарат через USB-порт з охоронним блоком, загальний провід якого відв'язано від загального проводу блоку живлення апарату, перевірте працездатність виготовленої вами системи.