Як включити двигун в мережу. способи підключення однофазних електродвигунів з конденсатором.

Від мережі змінного струму - трифазної або однофазної - може працювати будь електродвигун. Одні з них можна підключати до мережі безпосередньо, а інші - через согласующие елементи і блоки.
Інструкція
1
Колекторні електродвигуни з постійними магнітами на статорі випускаються розрахованими на напруги від 1,5 до 30 В. Включати їх у мережу безпосередньо не можна. Скористайтеся блоком живлення, який виробляє постійна напруга, відповідне номінального для використовуваного вами двигуна, і розрахованим на подвоєний струм, споживаний їм при повному навантаженні. Паралельно мотору підключіть керамічний конденсатор будь-якої ємності. Щоб його реверсировать, поміняйте полярність напруги живлення. Аналогічним чином включайте і вентильний двигун, з тією лише різницею, що при цьому потрібно дотримуватись полярності, реверс зазвичай неможливий, а конденсатор з причини відсутності перешкод не потрібен.
2
Універсальні електродвигуни також є колекторними, але на статорі замість постійних магнітів у них розташовані обмотки. Вони включені послідовно з колекторно-щітковим вузлом. Оскільки полярність напруги на статорі змінюється синхронно з полярністю напруги на колекторно-щітковому вузлі, мотор цього типу можна живити змінним напругою. Якщо такий двигун розрахований на напругу в 220 В, його можна включати безпосередньо в мережу. Послідовно з кожною щіткою обов'язково розташуйте по високочастотному дроселю, розрахованому на споживаний мотором струм. Корисно також зашунтувати введення мережі (після вимикача і запобіжника) Металоплівкові конденсатором ємністю близько 0,1 мкФ, розрахованим на напругу в 630 В. Застосування електролітичних конденсаторів, як полярних, так і неполярних, для цієї мети не допускається. Для реверсу такого двигуна поміняйте місцями дроти, що йдуть до щіток.
3
Однофазний асинхронний двигун реверсування не піддається. Якщо він розрахований на напругу в 220 В, увімкніть його безпосередньо в однофазну мережу. Двофазний двигун, розрахований на напругу в 127 В, підключіть до мережі через автотрансформатор з відповідними параметрами. Його обмотку з великим опором приєднаєте до виходу автотрансформатора безпосередньо, а з меншим - через паперовий конденсатор, ємність якого вказана в документації. Він повинен бути розрахований на напругу в 630 В. Застосування електролітііческіх конденсаторів не допускається і тут. Для реверсу поміняйте місцями висновки будь обмотки, але не обох відразу.
4
Трифазний двигун, на відміну від однофазного і двофазного, можна включати безпосередньо тільки в трифазну мережу. Якщо на ньому зазначено подвійне напруга - 220/380 В, перше з цих чисел відповідає включенню трикутником, а друге - зіркою. Оскільки в трифазній мережі зазвичай присутня напруга в 380 В між фазами, використовуйте для живлення від мережі з такими параметрами другий спосіб з'єднання обмоток. Корпус двигуна з'єднайте з заземлюючим проводом, а нульовий, не підключайте нікуди. Для реверсу поміняйте місцями будь-які дві фази. Якщо ж буде потрібно живити такий мотор від однофазної мережі, ні в якому разі не використовуйте для цього конденсатор. Застосуйте прилад, званий трифазним інвертором. Він повинен підходити за параметрами до мережі живлення і двигуну.
Зверніть увагу
Усі підключення виконуйте при знеструмленому устаткуванні. Остерігайтеся механічних травм. Реверсують двигун тільки після повного зупинення. Завжди використовуйте підходящі за параметрами запобіжники.
Електродвигуни різних конструкцій відрізняються один від одного способами створення обертового магнітного поля. Від цього залежить і схема включення мотора, рід струму і кількість фаз для його живлення, а також його область застосування.
Інструкція
1
Колекторний електродвигун постійного струму має два висновки. Якщо подати на нього номінальне постійна напруга при номінальному навантаженні на валу, він почне обертатися з вказаною в паспорті частотою обертання. Щоб її зменшити, знизьте напруга живлення (але не занадто сильно, інакше він зупиниться і може перегоріти). Для зміни частоти обертання такого мотора поміняйте полярність напруги живлення. Потужні двигуни цього типу не можна включати без навантаження, щоб уникнути саморуйнування підвищеною частотою обертання.
2
Універсальний колекторний електродвигун може працювати як від постійного, так і від змінної напруги. Залежність його частоти обертання від напруги живлення не є лінійною, як у розглянутого вище двигуна, а виражається складною кривою. При подачі змінної напруги він буде обертатися з тією ж частотою, як і при подачі при тому ж навантаженні постійної напруги, рівного діючим значенням змінного. При харчуванні постійним струмом зміні полярності на вводі напрямок обертання двигуна не зміниться. Реверсировать його можна, помінявши полярність підключення або тільки статора, або тільки колекторно-щіткового вузла. Такий двигун ще більш чутливий до перевантажень і включенню без навантаження, ніж попередній.
3
Асинхронний трифазний електродвигун може харчуватися тільки змінним струмом. На його корпусі вказані через дріб два значення напруги: меншу - для включення трикутником, і більше - для включення зіркою. Корпус двигуна заземлите, підключіть його до трифазної мережі, з'єднавши обмотки трикутником або зіркою в залежності від значення напруги, а нуль, не підключайте нікуди. Щоб реверсировать такий двигун, відключіть його, дайте йому повністю зупинитися, поміняйте місцями будь-які дві фази і знову увімкніть.
4
Однофазні асинхронні двигуни діляться на однообмоточние і двохобмотувальні. У першому напрямок обертання визначається конструкцією магнітного шунта і змінено бути на може. Такий мотор має одну обмотку, на яку досить підключити до мережі із зазначеними на шильдике напругою і частотою. У двохобмотувальні двигуна обмотку з великим опором підключіть до мережі безпосередньо, а з меншим - через конденсатор (обов'язково паперовий), ємність і номінальну напругу якого вказані на двигуні. Щоб його реверсировать, слід поміняти місцями висновки будь-який з двох обмоток.
Зверніть увагу
Чи не працюйте під напругою. Остерігайтеся заряджених конденсаторів і рухомих частин. Підключайте двигуни тільки через запобіжники. Не експлуатуйте двигуни у форсованому режимі.