Як дітям привітати діда.

Цілком очікувано, якщо в день народження дідуся ваші діти також захочуть привітати його зі святом. Завдання батьків - допомогти малюкам висловити свої почуття і підготувати подарунок для такого важливого для них людини.
Вам знадобиться
  • - подарунок;
  • - вітальна листівка;
  • - текст привітання.
Інструкція
1
Кращий подарунок від маленької дитини - це той, що зроблений своїми руками. Разом з малюком вирішите, що йому більше подобається - малювати, ліпити, робити вироби. Ваша дитина може намалювати портрет діда або яке-небудь місце, з яким у нього асоціюється родич - дача, бібліотека, куточок у дворі, де чоловіки грають в шашки. З природних матеріалів можна зробити корзину, наповнену осінніми дарами, лісову галявинку - все, що прийде в голову малюкові.
2
Якщо декоративно-прикладне мистецтво важко дається вашій дитині, не біда. Разучите з чадом пісню чи танець, підготуйте вірш. Якщо у вас кілька дітей, ви можете придумати навіть невеликий спектакль. Такий презент краще робити на початку застілля, коли гості встигли вгамувати голод, але ще не захмеліли. В цей час дорослі з задоволенням подивляться виступ дітей.
3
Зробіть з дитиною святкову листівку. Для цього вам знадобиться картон, клаптики тканини, непотрібні журнали, клей. Лист картону зігніть навпіл. Виберіть в журналі картинку, яка підійшла б для поздоровлення діда - вид природи, компас, корзинка грибів. Акуратно виріжте малюнок і приклейте його на вашу листівку. З різнокольорових клаптів можна вирізати сердечка, листя, силуети птахів і також приклеїти їх. Дайте листівці висохнути, а потім підпишіть її.
4
Звичайно, ви можете допомогти дитині придумати побажання, але при цьому пам'ятайте, що листівку підписує все-таки він. Не треба говорити малюкові, що необхідно писати, він прекрасно впорається і без вас. Допомагайте йому тоді, коли він попросить, перевірте помилки. Навіть якщо вам здається, що побажання завести на дачі ламу дещо недоречно, дайте вашому чаду можливість самостійно вирішити, що краще бажати його дідові.
5
Діти люблять, коли до них ставляться як до дорослих. Не залишайте привітання маленького гостя, який прийшов привітати іменинника, наостанок. Уважно вислухайте дитину і подякуйте йому.