Як вивести котячу сечу з дивана. очистка дивана від запаху сечі.

Найчастіше в якості домашніх улюбленців заводять кішок або котів, які стають відданими друзями людини. Але, на превеликий жаль, тварини здатні дарувати не тільки радість, але і проблеми, які засмучують власників чотириногих друзів і приносять їм деякі складності. Одна з проблем - калюжі сечі в недозволеному місці. Так як же позбутися від котячої сечі на дивані і усунути запах?
Вам знадобиться
  • - ганчірка;
  • - паперові рушники;
  • - губка;
  • - оцет;
  • - господарське мило;
  • - професійна продукція для усунення запаху сечі;
  • - йод;
  • - марганцівка.
Інструкція
1
Незалежно від причини, по якій кішка залишила сечу в недозволеному місці, різкий запах і калюжа вимагають негайного видалення. Перш за все, візьміть ганчірку (що її буде шкода викинути) або паперові рушники і промаківайте калюжу сечі до тих пір, поки вся волога не вбереться. Так буде простіше позбутися плями на дивані.
2
Візьміть столовий оцет 9% -ний і розведіть з водою в рівних пропорціях. Нанесіть приготований розчин за допомогою ганчірки на місце з котячою сечею. Позика посипте товстим шаром харчової соди і залиште на п'ятнадцять хвилин. Потім налийте в таз чистої води, візьміть чисту ганчірку і ретельно все витріть. Кішка більше не буде гадити на дивані, а від запаху не залишиться і сліду.
3
Якщо пляма на дивані свіже, тоді вам на допомогу прийде звичайне господарське мило, яке слід натерти на тертці і змішати стружку з теплою водою. Приготовлену мильну кашку нанесіть на диван і залиште на десять-двадцять хвилин, поки тканину повністю не просочиться розчином. Залишилося видалити мильний розчин за допомогою вологої губки.
4
У зоомагазині придбайте спеціальну продукцію для усунення запахів котячої сечі. Такі препарати містять ензими, що руйнують кристали сечової солі і повністю нейтралізують запахи. Найбільш надійними є такі засоби західних виробників: «Pet Stain & Odor Remover», «Urine Off», «Complete Pet Stain & Odor Remover» і «Just for cats Stain & Odor Remover». Висока якість даних засобів дозволяє використовувати їх навіть на шкіряних виробах. Застосовуючи професійну продукцію, дотримуйтесь чітко інструкції.
5
Якщо ваш диван темного кольору, використовуйте марганцівку або йод для видалення сечі з нього. Розведіть кілька кристаликів перманганату калію у воді до рожевого кольору і за допомогою губки промокніть пляма. Після обробки протріть місце забруднення чистою вологою тканиною. Йод слід розводити з розрахунку п'ятнадцять крапель на півлітра води і обробити тим же способом, що і з марганцівкою.
Зверніть увагу
Застосування ароматизаторів не є ренієм проблеми. Такі поширені засоби, як сушена зелень петрушки, дезодоранти, мелену каву, ароматичні масла (апельсина, лимона, лайма і чайного дерева), зірочка здатні лише на деякий час перебити запах, але не усунути його зовсім.