Як в інтернеті перекласти з англійської мови.

На поточний момент велика кількість блогерів використовує матеріали з «західних» інтернет-сторінок для наповнення своїх сайтів. Для швидкого перекладу зовсім не обов'язково знати англійську або інші мови, досить використовувати спеціальні сервіси.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до мережі інтернет.
Інструкція
1
Звичайно, для виконання перекладу декількох пропозицій можна скористатися книжковим словником, але обробка декількох сторінок - справа нешвидка. В цьому випадку рекомендується використовувати сервіси з перекладу тексту. У цього способу багато плюсів, але є, мабуть, найбільший мінус - це неточність перекладу. Напевно вам це зрозуміло, живий текст може зробити тільки людина.
2
Серед відомих і популярних сервісів цього плану найбільш використовуваними вважаються більше 10 інтернет-сайтів. Розповідати про кожного з них немає сенсу, т.к. деякі з них використовують схожі «движки».
3
Сервіс від Google. Компанію Google знає багато хто, а їх власну техніку швидкого перекладу не кожен. Посилання на цей та інші ресурси розташовуються в блоці «Додаткові джерела». Поки що на поточний момент це самий використовуваний сервіс, оскільки точність перекладу краще інших кандидатів.
4
Вам достатньо скопіювати текст і вставити його в лівому порожньому текстовому полі і почекати деякий час, переклад введених слів відбудеться автоматично і відіб'ється в правому полі. Зверніть увагу на опцію «Вибір мови», вона виставляється автоматично, хоча можна задати ручний вибір певної мови. Всього в базі цього сайту знаходиться більше 35 мов.
5
Сервіс від Yahoo. Тут все набагато простіше в плані доступних мов, їх всього кілька штук, але для перекладу з англійської цей сайт цілком придатний. Працює теж досить-таки швидко, тому можна придивитися і до цього сервісу. Є можливість закріпити в браузері спеціальну кнопку або панель, тоді можна здійснювати переклад безпосередньо на сторінці без виділення, копіювання і вставки тексту.
6
Сервіс від Promt. Інформаційні продукти цієї компанії на ринку вже багато років, тому варто придивитися до цього сервісу. Переклад не такий чіткий, як у випадку з Google, але швидкий і з набором додаткових функцій, наприклад, панеллю Promt-Bar для браузера.