Як вставити відео з YouTube на сайт.

Щоб урізноманітнити оформлення окремих постів на своєму блозі, веб-майстер найчастіше доповнює вже існуючий матеріал відеозаписом з порталу YouTube. Це зробити досить просто, якщо використовувати стандартні інструменти вашої платформи.
Вам знадобиться
  • Сайт на блог-платформі WordPress.
Інструкція
1
Перш за все вам необхідно перейти на портал відеороликів YouTube і провести пошук потрібного матеріалу. Перегляньте його і, якщо він задовольняє всім вашим вимогам, переведіть курсор на ряд кнопок під flash-об'єктом. Натисніть кнопку «Відправити».
2
В блоці «Посилання на це відео» з'явиться рядок, виділена синім маркером. Цією посиланням можна скористатися в соціальних мережах, але для свого сайту необхідно згенерувати html-код. Для цього натисніть кнопку «Вбудувати».
3
Далі потрібно активувати опцію «Використовувати старий код» та «Показати рекомендовані розширення», т.к. новий вид вставки відеоматеріалів припускає наявність невеликого фрейма. Не всі шаблони на поточний момент підтримують вставку через цей фрейм, тому щоб уникнути некоректного відображення рекомендується використовувати ці опції.
4
Нижче вам буде потрібно вибрати відповідне дозвіл відеоролика для відображення на сторінках вашого сайту. Бажано вибрати середній формат, а потім в настройках його можна зменшити або збільшити, залежно від шаблону Wordpress.
5
В прямокутному блоці з'явиться код відео, виділіть його, натиснувши клавіші Ctrl + A, і скопіюйте за допомогою поєднання Ctrl + C. Тепер відкрийте свій блог і перейдіть до панелі адміністратора. Для цього допишіть до адресою сайту/wp-admin або натисніть кнопку «Консоль» на верхній панелі сірого кольору.
6
Перейдіть до «Записи» і виберіть пункт «Додати нову». За замовчуванням відкриється візуальний редактор, але вам потрібен тільки html-редактор. Відкривається він кліком на другій вкладці поточного редактора.
7
Залишилося вставити код, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + V, і перейти до вкладки «Візуально», щоб переглянути отриманий результат (як виглядатиме на сайті). Натисніть кнопку «Опублікувати», щоб зберегти всі зміни в доданому матеріалі.