Як відновити сторінку Яндекса. відновити яндекс початковій сторінкою.

Користувачі, які звертаються до системи Яндекс для пошукових запитів, часто ставлять її в якості домашньої сторінки. Якщо настройки збилися, ви завжди зможете відновити сторінку Яндекса, повернувши колишні параметри браузера.
Інструкція
1
Запустіть браузер звичним для себе способом і введіть в адресному рядку http://www.yandex.ru. Натисніть клавішу Enter або кнопку у вигляді стрілки праворуч від адресного рядка для того, щоб перейти на головну сторінку Yandex. Якщо адресна рядок не відображається, налаштуйте її: клікніть по панелі інструментів правою кнопкою миші і встановіть маркер напроти пункту «Панель навігації» в контекстному меню.
2
Знайдіть вгорі сторінки напис-посилання «Зробити Яндекс стартовою сторінкою» і клацніть по ній лівою кнопкою миші. Відкриється невелике діалогове вікно, виконайте інструкції, що містяться в ньому: перетягніть іконку Яндекса на значок у вигляді будинку на панелі інструментів. Це - найшвидший спосіб знову зробити Яндекс домашньою сторінкою. Також ви можете задати для цього правильні параметри в налаштуваннях.
3
Незалежно від того, який браузер ви використовуєте, принцип дій буде схожий, можуть відрізнятися лише назви кнопок і команд, але за змістом вони збігаються. Як приклад узятий браузер Mozilla Firefox. В меню «Інструменти» виберіть пункт "Налаштування". Якщо ви не бачите меню, клікніть по панелі інструментів правою кнопкою миші і встановіть маркер напроти пункту «Панель меню».
4
Після того як відкриється нове діалогове вікно, переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Основні». В групі «Запуск» введіть адресу головної сторінки Яндекса в поле «Домашня сторінка». Для підтвердження своїх дій натисніть на кнопку ОК, вікно автоматично закриється.
5
Якщо ви встановите додаток «Яндекс Бар», то зможете в будь-який час переходити на головну сторінку Yandex, навіть якщо вона не є домашньою. У правому кутку панелі інструментів з'явиться фірмовий значок постачальника ПО, на який потрібно натиснути для переходу. Завантажити «Яндекс Бар» можна з офіційного сайту. Для кожного браузера передбачена своя сторінка. Так, для Mozilla Firefox вам необхідно відкрити сторінку http://bar.yandex.ru/firefox, для Internet Explorer - http://bar.yandex.ru/ie і так далі.