Як відновити віддалений браузер.

Браузер - це програма для перегляду інтернет-сторінок. Різні постачальники програмного забезпечення пропонують різні версії веб-оглядачів. Користувачі вибирають ті, якими їм зручніше користуватися. Якщо ви випадково видалили браузер, відновити його можна за кілька хвилин.
Інструкція
1
Відновити браузер як, наприклад, віддалений документ з кошика, не вийде. Необхідно встановити програму заново. Всі браузери встановлюються автоматично, від вас вимагається тільки слідувати вказівкам «Майстра установки»: вибрати директорію для установки і натискати кнопку «Далі» до повного завершення інсталлірованія.
2
Запускається «Майстер» через файл setup.exe або install.exe. Закономірно виникає питання: де знайти такий файл? Найпростіше - в мережі інтернет. У кожного постачальника ПО є свій офіційний сайт, з якого ви можете завантажити потрібну вам додаток.
3
Даний спосіб підійде в тому випадку, якщо у вас на комп'ютері встановлений альтернативний інтернет-оглядач, наприклад, Internet Explorer, який автоматично інсталюється при установці операційної системи. Наберіть в пошуковику запит за назвою потрібного вам браузера (Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome) і відкрийте відповідну сторінку.
4
На головній сторінці натисніть на кнопку «Завантажити» («Встановити», Download). Ця кнопка, як правило, виділена кольором, і її складно не помітити. Вкажіть шлях для збереження файлу і дочекайтеся закінчення завантаження. Відкрийте папку зі збереженим файлом і клацніть лівою кнопкою миші по файлу установки.
5
У тому випадку, якщо альтернативного оглядача ні, ви можете встановити браузер з диска. Існують добірки для установки часто використовуваних програм, і один з таких дисків краще завжди тримати під рукою. Нехай ви скористаєтеся ним один-два рази на рік, зате не залишитеся без потрібних програм в екстрених випадках. Вставте диск в CD або DVD-привід, відкрийте його для перегляду, знайдіть і запустіть файл установки браузера.
6
Також можна попросити знайомих записати на будь-який знімний носій інформації інсталяційний файл браузера, благо, займає він зовсім небагато місця. Вставте носій в порт, знайдіть файл установки браузера і запустіть його звичайним способом, - клікнувши на його значку лівою кнопкою миші. Дочекайтеся закінчення операції.
Якщо ви коли-небудь користувалися браузером Mozilla Firefox, значить, не з чуток знаєте про функціональність цього продукту. Напевно знали, що можна дуже точно налаштувати браузер під будь-якої людини - благо, є відповідні налаштування в програмі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Mozilla Firefox будь-якої версії.
Інструкція
1
Функціонал цього інтернет-браузера відкриває майданчик для великої сфери діяльності. Панелі браузера створені не випадково, а з метою поліпшення якості робіт, що виконуються рядовим користувачем. У браузері Firefox таких панелей кілька. Деякі панелі можна редагувати на власний розсуд: можна додати будь-які ярлики на сервіси, створити закладки сторінок і т.д.
2
Уявімо таку ситуацію, що ви використовуєте браузер в своїх особистих цілях і вам знадобилося зробити скріншот всієї робочої області вікна. Ви не стали включати режим «На весь екран» - скористалися відключенням декількох панелей. Зробили хороші скріншоти, але пропала ваша панель із закладками, на якій був ярлик поштової скриньки. Також помітили відсутність основної панелі - «Панель меню». Саме через меню «Вид» ви відключали видимість панелей. Що далі робити? Не варто панікувати. Виявляється, цей момент розробники вже давно врахували.
3
При відкритому браузері натисніть клавішу Alt - ви помітите спливаючу «Панель меню», але через деякий вона повністю зникає. Тому, при натисканні на кнопку Alt, необхідно зробити наступне: натиснути на меню «Вид» - вибрати пункт «Панель інструментів» - в розкрився списку виберіть панелі, які ви закрили - «Панель меню», «Панель навігації» і т.д.
4
Також є можливість відобразити приховані панелі наступним чином: натисніть правою кнопкою миші на кнопці додавання вкладки («+») - відзначте галочками ті панелі, які хочете відновити.