Як дати оголошення про продаж на сайт.

Для того щоб рекламне оголошення про продаж було ефективним і привертало до себе увагу, необхідно продумати найбільш правильний варіант його змісту і оформлення. До того ж воно має бути конкурентоспроможним.
Вам знадобиться
  • - сайт оголошень відповідної тематики;
  • - доступ в інтернет;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Оберіть відповідний тематичний інтернет-ресурс і розмістіть там своє оголошення, заповнивши пропоновані поля.
2
Визначте мету розміщення вашого рекламного оголошення. Продавати можна не тільки товари, але й послуги. Наприклад, ваше завдання: залучити клієнта в недавно відкрився приватний стоматологічний кабінет.
3
Враховуйте той факт, що зміст рекламного оголошення має бути інформативною, чітким і лаконічним.
4
Вкажіть у своєму рекламному оголошенні основні види діяльності, які здійснює ваша стоматологічна клініка, наприклад: лікування й видалення зубів, протезування, імплантація і т.п.
5
Зробіть акцент на тих послугах у рекламному оголошенні, які, можливо, унікальні саме для вашої клініки або мало поширені в інших лікувальних установах (наприклад, ви можете вказати, що використовуєте якийсь особливий, дуже надійний пломбувальний матеріал) .
6
Повідомте діапазон цін на надані послуги. Наприклад: «Лікування зубів від 1000 рублів, видалення - від 700 руб.» І т.п. Вкажіть, чи є які-небудь знижки на надавані послуги.
7
Залиште контактні дані в оголошенні: номери телефонів для запису на прийом, адреси стоматологічного кабінету: поштову та електронну (якщо є).
8
Оформіть оголошення шрифтом, розміром не менше 12 кеглів (залежить від сайту), текст повинен бути добре читаємо. Заголовок оголошення, наприклад, «Стоматологічний кабінет пропонує свої послуги» краще виділити напівжирним шрифтом і зробити більш великим за розміром, ніж увесь інший текст. Відзначте курсивом або напівжирним зображенням найбільш значущі, на ваш погляд, місця в оголошенні (якщо дозволяють можливості ресурсу). Виділіть найбільш великим напівжирним шрифтом контактні дані своєї клініки.
9
Додайте невелику картинку відповідної тематики для кращого сприйняття вашого оголошення, якщо дозволяє рекламна площа.
10
Дотримуйтеся даного плану і при складанні оголошення, що пропонує інші види послуг населенню.