Як вставити пробіл в клавіатуру. Як поставити на місце прогалина на клавіотуре genius.

Для управління ресурсами комп'ютера існує два маніпулятора: миша і клавіатура. Якщо не працює один з них, практично завжди можна знайти спосіб, як за допомогою другого виконати потрібну операцію. Але, звичайно ж, краще, щоб все обладнання працювало справно. Якщо у вас на клавіатурі зламалася клавіша пробіл, можна спробувати вставити її.
Інструкція
1
Будь клавіша на клавіатурі являє собою нескладну конструкцію, що включає пружинний елемент і фіксатор. Перший забезпечує натискання клавіші, другий - утримує її на панелі клавіатури. Якщо обидва елементи справні, просто вставте «ніжки» з внутрішньої сторони клавіші в призначені для цього пази на панелі клавіатури і злегка натисніть, щоб переконатися в тому, що клавіша закріплена.
2
Коли один з елементів зламаний - найчастіше таке відбувається з «ніжками» клавіш, - не поспішайте викидати відламалися частини. Обережно нанесіть між частинами зламаною деталі клей і почекайте, поки він висохне. Після цього вставте клавішу на місце так, як це описано в першому кроці. Будьте акуратні, якщо шар непросохлі клею залишиться на деталі, ви можете заклеїти і пружинний елемент, тоді клавіша пробілу перестане натискатися.
3
Якщо частини клавіші не підлягають відновленню в домашніх умовах, звертатися з такою проблемою в сервісний центр не у всіх випадках раціонально (виняток - ноутбук). Іноді легше придбати нову клавіатуру, тим більше що ціни на цей вид пристроїв порівняно невисокі. Перед покупкою переконаєтеся, що роз'єм клавіатури підходить для вашого комп'ютера. Якщо необхідно, додатково придбайте перехідник.
4
А до тих пір, поки нова клавіатура ще не куплена, можете скористатися для набору тексту віртуальною клавіатурою. Щоб викликати її, натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows, розгорніть всі програми в меню і знайдіть у папці «Стандартні» підпапку «Спеціальні можливості». Клацніть по пункту «Екранна клавіатура». Коли вікно утиліти відкриється, відзначте маркером пункт «Поверх інших вікон» в меню «Параметри».
5
При таких налаштуваннях віртуальна клавіатура не буде зникати за іншими вікнами. Ви можете продовжувати набір тексту на звичайній клавіатурі, а коду буде необхідно поставити знак пробілу, - використовувати її віртуальний аналог. Також завжди модно скопіювати прогалину в буфер обміну і вставляти його в потрібних місцях клавішами Ctrl і С або Shift і Insert.