Як прикрасити телефон. Як поміняти дозвіл на комп'ютері за допомогою клавіатурі.

Мобільний телефон в наш час перетворився на невід'ємний атрибут кожної людини. Вибір мобільних телефон ов дуже обширний, і кожен може вибрати телефон за своїм смаком і за своїми фінансовими можливостями. Але при цьому хотілося б, щоб телефон не була безособистісним, а відбивав вашу індивідуальність. І щоб індивідуальність вашого мобільного телефон а стала справжнім ексклюзивом, його зовнішній вигляд можна оновити або навіть зробити тюнінг телефон а.
Інструкція
1
Раніше, коли не було мобільних телефон ов, про людину можна було скласти враження, глянувши на його годинник. Тепер звернути на свою індивідуальність увагу оточуючих можна за допомогою мобільного пристрою. Наприклад, дівчатам можна прикрасити телефон на страз, які пожвавлюють телефон своїм блиском і привертають увагу. Так, світська левиця Періс Хілтон одного разу витратила всього дві години, щоб прикрасити свій мобільний телефон рожевими стразами за допомогою пінцета і клею.
2
Зробити тюнінг мобільника з кристалами можна за допомогою простих інструментів: клею, знежирювачах, самих кристалів (страз) і звичайної зубочистки. Для прикраси телефон а підходять лише ті кристали, які призначені для приклеювання до рівної поверхні. Потім можна підключити свою фантазію і приступити до оформлення свого телефон а. Знежиривши поверхню телефон а, зубочисткою наносимо точками клей, далі до нього акуратно кристали. При цьому клею не повинно бути багато, але й не занадто мало. Так що в цьому творчому процесі вам доведеться озброїтися терпінням і вправністю. Зате результат вартий того!
3
А цей спосіб для найартистичніших натур, у кому пропадає талант художника. Це розпис мобільника спеціальними незмивною фарбою для пластика. Ось вже де безмежний простір для вашої фантазії! Втім, якщо ви не сильні в малюванні, вам із задоволенням допоможуть численні фірми, що займаються ексклюзивним "тюнінгом" мобільних телефон ів. Тепер для мобільного телефон а можна замовити навіть аерографію!
4
Є й більш простий спосіб зробити зі свого телефон а ексклюзив: самому зробити унікальний кулон для свого телефон а. Брелок можна зробити з чого завгодно, ваша фантазія нічим не обмежена. Наприклад, з намистин від прикрас, або з черепашок, привезених з відпустки. Можна також зробити брелоком для мобільника амулет на удачу. Або це може бути невеликий кулон, всередині якого вставлена рамка з фотографією вашого коханого. Або яке-небудь саморобний прикраса, зроблена своїми руками. Адже зроблене своїми руками - це набагато більш приємно і цікаво, ніж звичайний брелок або чохол для мобільника, куплені в магазині.
Стрази - це прозорі штучні камені, схожі на справжні коштовності. Найчастіше це камінці, зроблені з пластику або скла. Їх випускають різних розмірів, форм і кольорів. Їх назва (Strass) прийшло до нас з німецької мови, від прізвища винахідника, ювеліра і скловарів кінця 18 століття Г. штрассе.
Вам знадобиться
  • Вам знадобляться: стрази, шприц -дозатор для нанесення клею, воскова паличка або пінцет, які допоможуть захопити кристал і акуратно розташувати його на поверхні, плоска ємність шаблон малюнка (в дзеркальному відображенні), скотч.
Інструкція
1
Бажання доповнити свій образ цікавими яскравими деталями, притаманне кожній жінці. Саме тому стрази, користується великою популярністю. Використовують стрази в ювелірних прикрасах, для декорування одягу і навіть телефонів . З їх допомогою створюють об'ємні малюнки і узори. Але вироби прикрашені стразами дороги. Але можна і самостійно зробити декор стразами.
2
Порядок работи.Картінку з малюнком роздрукуйте в дзеркальному відображенні. За допомогою скотча прикріпіть її до столу, щоб вона при роботі не ковзала. Візьміть термопленку і зніміть з неї фактурну білу підкладку і покладіть її на малюнок клейкою стороною вгору, теж закріпіть скотчем.
3
Стрази покладіть в кришку або іншу невелику ємність. Всі кольори розкладіть по отдельності.С допомогою пінцета розташуйте стрази по малюнку (він у вас покритий клейкою плівкою) дном вгору. На кожен гурток покладіть окрему стразу, поки не заповните всю аплікацію.
4
В процесі роботи ви не зможете бачити всю красу малюнка, так як кристали лежатимуть верх дном. Працюйте обережно, щоб не змістити малюнок.
5
Коли викладіть весь візерунок, фактурну білу підкладку покладіть поверх малюнка і притисніть до стразами. Таким чином, ви їх міцніше зафіксуєте на прозорій клейкою плівці.
6
Переверніть малюнок. За допомогою дозатора нанесіть клей на денце страз. Акуратно помістіть плівку з малюнком на поверхні. Коли клей повністю висохне, плівку зніміть.
7
Для роботи можна використовувати клей для скла та кераміки. Деякі майстри готовий малюнок покривають прозорим лаком для нігтів. Він надає додатковий блиск і ще міцніше склеює стрази з декоруємої поверхнею.