Як швидко вивчити квитки.

Підготовці до іспитів рідко відводиться багато часу, адже до останнього моменту здається, що все ще можна встигнути. Однак і за короткий проміжок цілком можливо вивчити відповіді на квитки, якщо як слід зосередитися і підійти до процесу з усією серйозністю.
Інструкція
1
Розподіліть квитки таким чином, щоб на все залишилися до іспиту дні доводилося їх однакову кількість. При цьому в останній вечір залиште трохи часу на повторення вже вивченого матеріалу.
2
Вчіть з ранку, гарненько виспавшись напередодні. Найкраще це починати підготовку до іспиту в 7-8 годин. В цей час голова ще ясна, а думки чисті. На свіжу голову інформація запам'ятовується набагато швидше і простіше, що значно економить час.
3
Читайте і вникайте в матеріал. Не потрібно зазубрювати кожну відповідь, досить просто уважно прочитати інформацію і відкласти в своїй пам'яті найбільш важливі моменти. Якщо щось важко для розуміння, обов'язково розберіть це питання, адже інакше ви не зможете на нього відповісти навіть у тому випадку, якщо завчіть його. Будь-яке питання викладача по темі зазубленого, але незрозумілого відповіді може поставити вас в глухий кут. А ретельно розібраний матеріал дозволить вам добре орієнтуватися в предметі, проводити паралелі і робити самостійні висновки.
4
Повторюйте вивчену інформацію. Прочитавши відповідь, закрийте підручник і подумки згадайте сенс і ключові моменти даного матеріалу.
5
Робіть перерви в процесі занять. Дуже важливо давати відпочинок своїй голові, інакше ви не зможете запам'ятовувати інформацію впродовж всього дня, і ваша працездатність швидко знизиться. Щогодини відпочивайте 10 хвилин, а кожні 3 години міняйте вид діяльності - погуляйте на свіжому повітрі 20-30 хвилин, зробіть фізичні вправи або роботу по дому.
6
В кінці дня розкажіть комусь освоєний за день матеріал. Якщо ви одні, проговорите вголос відповіді самі собі. Це дозволить не тільки добре запам'ятати інформацію, але й надасть вашій промові додаткову твердість і впевненість. Подумайте, який додатковий питання може задати викладач з того чи іншого моменти, і підготуйте відповідь на нього.
Підготовка до іспиту - процес важкий і, безсумнівно, малоприємний. Тим більше, в умовах обмеженої кількості часу, коли здача декількох предметів проходить протягом одного тижня.
Вам знадобиться
  • Відповіді на запитання.
Інструкція
1
Розподіліть рівну кількість квитків на всі дні, відведені для підготовки до іспиту. Половину останнього дня не враховуйте - це час для повторення прочитаної інформації.
2
Чергуйте легкі питання зі складними. Це дасть хоч якийсь відпочинок мізкам і дозволить вчити однакову кількість квитків кожен день.
3
Починайте вчити з ранку. В цей час інформація запам'ятовується швидше і краще, адже ви відпочили, а ваші думки ще не затуманені довгим виснажливим днем.
4
не зазубрювати відповіді. На підготовку таким чином піде дуже багато часу і сил, яких у вас немає. А на будь-яке питання, віддалено стосується завченою інформації, ви навряд чи зможете відповісти на іспиті. Намагайтеся просто уважно прочитувати потрібні відомості і запам'ятовувати їх зміст. Так вам легше буде зробити самостійні висновки та провести потрібні паралелі. А адже викладачі люблять задавати подібні каверзні питання, найбільш повно розкривають повноту ваших знань.
5
Робіть перерви під час підготовки. Давайте своїй голові відпочинок. Можна, наприклад, зробити коротку прогулянку по свіжому повітрю, поговорити по телефону або зробити кілька фізичних вправ. Сильно перевтомився, можна поспати пару годин.
6
Повторюйте вивчені питання. В кінці кожного дня пройдіться ще раз по тій інформації, яку вивчили протягом дня. Постарайтеся по пам'яті стисло відповісти на кожне питання.
7
Не витрачайте час на шпаргалки. Навряд чи відпущеного на підготовку часу вистачить і на запам'ятовування відповідей, і на складання підказок. І якщо знання вам обов'язково знадобляться на іспиті, то можливість скористатися шпаргалками знаходиться під великим питанням. В крайньому випадку можете зробити одну, в яку занесіть лише найскладніші формули або дати.
8
Проговаривайте про себе відповіді, особливо на гуманітарні предмети. Це не тільки дозволить краще запам'ятати інформацію, а й поставить вашу мову.